Podkāsts nr. 41: Vai Tramps var uzvarēt; kas jāmaina Rīgā; 5 gadi kopš Sīrijas bēgļu krīzes 1

podkāsts šķiltava
Pauls Raudseps
Print Friendly, PDF & Email

ASV prezidenta reitings ir katastrofāls, bet līdz vēlēšanām vēl 3 mēneši.

Vasara šogad ir priekšvēlēšanu laiks. Rīdzinieki pēta kandidātus un programmas, bet visa pasaule ar aizturētu elpu vēro notikumus Amerikā un zīlē, kāds novembrī varētu būt prezidenta vēlēšanu iznākums. Šonedēļ raidījumam pieslēdzas kolēģis no Vašingtonas Māris Diņģelis, lai pastāstītu, kādas šobrīd ir prognozes par ASV vēlēšanu iznākumu. Savukārt komentētāji Aivars Ozoliņš un Pauls Raudseps atklāj, kas viņiem liekas svarīgākais Rīgas domes vēlēšanās kandidējošo partiju programmās. Žurnālisti arī pārrunā tagad gandrīz jau aizmirsto Sīrijas bēgļu krīzi, kas pirms pieciem gadiem, 2015.gada vasarā, satricināja Eiropu.

Podkāstā Šķiltava Ir žurnālisti katru piektdienu izskaidro, apspriež un reizēm arī iesmej par nedēļas politiskajiem un sabiedriskajiem notikumiem. Atklāj gan notikumu, gan pašu darba aizkulises, kurām neatrodas vieta tradicionālajā drukātā žurnāla rāmjos. Podkāsts ir pieejams Ir.lv, Spotify, Apple un Google Podcasts.

Labākais veids, kā atbalstīt šo podkāstu – abonēt Ir.

Paldies Konrāda Adenauera fondam par atbalstu podkāsta tapšanai krīzes laikā.

Komentāri (1)

altinyildiz 31.07.2020. 10.38

Ko dod Rīgas domes vēlēšanās kandidējošo partiju programmas, jo JV, Par(OIK) un JKP tāpat visu turpinās sugasbrāļu, Saskaņas, manierē.
ASV vēlēšanas mums un visai pasaulei ir ļoti nozīmīgas. Pietiek iepazīties ar demences skārtā Josifa Baidena murgojumiem par medicīnu, izglītību, valsts aizsardzību, iekšējo kārtību, enerģētiku, privilēģijām parazītiem un noziedzniekiem un imigrācijas politiku, atliek tikai novaidēties: “God save America”. Ja uzvarēs ģemparķija, Latvija, Ukraina, Gruzija zaudēs savu suverenāti un tikai, ja krietnie amerikāņi, izmantojot savas konstitucionālās tiesības, ķersies pie ieročiem un valsts ienaidniekus nogādās pie Rūzvelta ellē, mums būs cerības.
Ja kāds ir tik tups, ka nav pamanījis, ko izdarījis Tramps, varu apgaismot. Trīs gadu laikā viņš bija atgriezis valstī Putina melnās kuces, Obamas, izēstās 6 miljonus darba vietu, pateicoties Ukrainai iedotiem Javelin, krievu tanki vēl nav Kijevā, viņš laicīgi noreaģēja uz Covid 19, aizliedzot lidmašīnu satiksmi ar Ķīnu, par ko ASV nīdēji viņu nosauca par rasistu, viņa enerģētiskā politika nogrāva naftas un gāzes cenas, kas ir svarīgi 90% ASV ekonomikas un visiem pārējiem planētas patērētājiem, novedīs pie bada dumpjiem Absolūto ļaunumu un darīs galu prettautiskiem fašistiskiem Irānas, Sīrijas un Venecuēlas režīmiem.

0
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar:

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu