Protestu dēļ Armēnijas prezidents atliek plānoto elektroenerģijas cenu paaugstināšanu

  • ir.lv
  • 29.06.2015
Protestētāji un policija Erevānas ielās. Foto: AFP/LETA

Protestētāji un policija Erevānas ielās. Foto: AFP/LETA

Protestētāji nedomā piekāpties un prasa pilnīgu tarifu paaugstinājuma atcelšanu

Lai arī Armēnijas prezidents Seržs Sargsjans atlicis plānoto elektroenerģijas cenu paaugstināšanu, tas nav spējis nomierināt protestētājus. Svētdienas naktī Erevānas centrā bija ap 20 000 protestētāju.

Lai arī varas iestādes piedraudēja, ka demonstrantu izklīdināšanai tiks pielietots spēks, tas tomēr nenotika, vēsta „Radio Svoboda".

Protestētāji arī svētdienas vēlā vakarā pulcējās Erevānas centrā, skandējot saukli „Armēnija!", un netaisījās izklīst, paziņojot, ka pieprasa nevis „iesaldēt", bet pilnībā atcelt valdības lēmumu par elektrības cenu celšanu.

Pret protestētājiem policistu spēkus raidīja jau 23.j;unija agrā rītā. Tad septiņi demonstranti tika ievainoti, trīs tika hospitalizēti. Savukārt 11 policisti vērsās pēc medicīniskās palīdzības.

Jaunākajā žurnālā