Šķiltava nr. 218: Vasaras nakts sapņi - par Latvijas nākotni, par koalīcijas sašūpošanu, pasaules apceļošanu • IR.lv

Šķiltava nr. 218: Vasaras nakts sapņi – par Latvijas nākotni, par koalīcijas sašūpošanu, pasaules apceļošanu

podkāsts šķiltava
Pauls Raudseps

Šis raidījums ierakstīts dienā pirms gada īsākās nakts – laikā, kad, iespējams, mazāk guļam, toties sapņi mēdz būt sevišķi spilgti. Tāpēc Ir kolēģi šajā Šķiltavā runā par sapņiem, taču par tādiem, kas nerādās tikai vasaras naktī, bet par kuriem jādomā cauru gadu. Tie ir visas sabiedrības sapņi par Latvijas nākotni. Tie ir ārpus koalīcijas telts guļošo sapņi – vai varbūt vienkārši pesteļošana – par politiskām pārvērtībām. Un vēl arī pavisam traki sapņi, kuru piepildījums atrodas aiz trejdeviņiem kalniem un jūrām.

Par šiem sapņiem un to saknēm realitātē šajā raidījumā spriež Ir žurnālisti Nellija Ločmele, Aivars Ozoliņš un Pauls Raudseps.

Raidierakstā Šķiltava Ir žurnālisti katru piektdienu izskaidro, apspriež un reizēm arī iesmej par nedēļas politiskajiem un sabiedriskajiem notikumiem. Atklāj gan notikumu, gan pašu darba aizkulises, kurām neatrodas vieta tradicionālajā drukātā žurnāla rāmjos. Raidieraksts ir pieejams Ir.lv, Spotify, Apple un Google Podcasts.

Labākais veids, kā atbalstīt mūsu redakcijas darbu – abonēt Ir.

Esam arī pateicīgi visiem, kas gatavi atbalstīt tieši Šķiltavu – to var darīt šeit: https://donate.stripe.com/3cseXT7E8guidmoaF2

Ja vēlaties ziedot atkārtoti, to var darīt šeit: https://buy.stripe.com/fZe9Dzf6Ace2gyAdRf

Atcelt savu regulāro ziedojumu varat šeit: https://billing.stripe.com/p/login/bIY8wQ7847sH0owdQQ 

 

Pagaidām nav neviena komentāra

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu