Podkāsts nr.186: No Kariņa uz Mieriņu; Siliņa ar vīzijām neaizraujas; muižas nevis dedzina, bet gan atjauno • IR.lv

Podkāsts nr.186: No Kariņa uz Mieriņu; Siliņa ar vīzijām neaizraujas; muižas nevis dedzina, bet gan atjauno

podkāsts šķiltava
Pauls Raudseps

Sen Saeimas priekšsēdētāja vēlēšanas nav bijušas tik dramatiskas. Vēl nebija pagājusi pat nedēļa kopš balsojuma par jauno valdību, bet Jaunā Vienotība un Progresīvie jau uzlika veto ZZS uz parlamenta spīkera amatu virzītajam Gunāram Kūtrim, kurš ar katru interviju iekūlās vēl dziļākā skandālā. Šajā ierakstā Ir žurnālisti Agnese Meiere, Aivars Ozoliņš un Pauls Raudseps spriež par Kūtra izgāšanu un pēc tam uz ātru roku par Saeimas priekšsēdētāju ievēlēto ZZS deputāti Daigu Mieriņu. Kolēģi arī dalās iespaidos par jaunās premjerministres Evikas Siliņas Ir sniegto interviju, bet Agnese pastāsta par popularitāti ieguvušo rakstu sēriju par cilvēkiem, kuri ķērušies pie kultūrvēsturisku ēku atjaunošanas. Izrādās, ka latvieši vairs negrib muižas dedzināt, bet gan tās atjaunot.

Podkāstā Šķiltava Ir žurnālisti katru piektdienu izskaidro, apspriež un reizēm arī iesmej par nedēļas politiskajiem un sabiedriskajiem notikumiem. Atklāj gan notikumu, gan pašu darba aizkulises, kurām neatrodas vieta tradicionālajā drukātā žurnāla rāmjos. Podkāsts ir pieejams Ir.lv, Spotify, Apple un Google Podcasts.

Labākais veids, kā atbalstīt mūsu redakcijas darbu — abonēt Ir: ir.lv/abonesana/zurnals-ir/

Esam arī pateicīgi visiem, kas gatavi atbalstīt Šķiltavu — to var darīt šeit: https://donate.stripe.com/3cseXT7E8guidmoaF2

Ja vēlaties ziedot atkārtoti, to var darīt šeit: https://buy.stripe.com/fZe9Dzf6Ace2gyAdRf

Atcelt savu regulāro ziedojumu varat šeit: https://billing.stripe.com/p/login/bIY8wQ7847sH0owdQQ 

 

Pagaidām nav neviena komentāra

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu