Pēc balsojuma pret Sudrabas atsaukšanu "Vienotības" frakciju pamet Boķis un Valainis

  • Ir redakcija
  • 26.01.2018.
Saeimas deputāts Inesis Boķis. Foto: Edijs Pālens, LETA

Saeimas deputāts Inesis Boķis. Foto: Edijs Pālens, LETA

Partijas Vienotība Saeimas frakcijas vadītājs Hosams Abu Meri piektdien ir pieņēmis iesniegumu no deputāta Ineša Boķa par viņa aiziešanu no frakcijas. Par to Abu Meri informēja sociālajā tīklā Twitter. Vakarā kļuva zināms, ka arī deputāts Viktors Valainis izstāsies no Vienotības Saeimas frakcijas.

"Pēc sarunas ar Boķi, esmu pieņēmis viņa iesniegumu par aiziešanu no Vienotības frakcijas. Aicinu arī Valaini izdarīt izvēli - sēdēšanu uz diviem krēsliem un laipošanu nepieļaušu!" sociālajā tīklā raksta Abu Meri, kurš pavisam nesen kļuva par Vienotības frakcijas vadītāju deputātes mandātu nolikušās Solvita Āboltiņas vietā.

Abu Meri deputātu Viktoru Valaini uzrunāja: "Vai nu Sudrabas&Co atbalsts, vai kopīgs darbs, lai izskaustu Rīdzenes  "štelmaņu" iedibinātos principus." Valainis aģentūrai LETA apstiprināja, ka izstāsies no frakcijas un turpmāk parlamentā darbosies kā pie frakcijām nepiederošais deputāts.

Jaunākajā žurnālā