KNAB uzliek Mūrniecei 100 latu sodu

  • ir.lv
  • 15.09.2010.
Linda Mūrniece akcijā vizina bērnus ar policijas transportu. Autors: Andrejs Terentjevs, F64

Linda Mūrniece akcijā vizina bērnus ar policijas transportu. Autors: Andrejs Terentjevs, F64

Ministre par bērnu vešanu ar dienesta auto noteikto administratīvo sodu pārsūdzēšot

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) iekšlietu ministrei Lindai Mūrniecei (JL/"Vienotība") par dienesta automašīnas izmantošanu privātām vajadzībām piemērojis 100 latu sodu, vēsta aģentūra BNS. Sods uzlikts par gadījumu, kad ministre ar dienesta auto vedusi savus bērnus.

KNAB pārstāvis Andris Vitenburgs informē, ka KNAB pabeidzis pārbaudi saistībā ar saņemtajiem iesniegumiem par iespējamo iekšlietu ministres dienesta transportlīdzekļa izmantošanu privātām vajadzībām. Par likumā "Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu darbībā" noteikto aizliegumu neievērošanu amatpersona ir saukta pie administratīvās atbildības.

Tā kā lēmums nav stājies spēkā un amatpersonai ir tiesības to apstrīdēt KNAB priekšniekam, Vitenburgs uzlikto sodu amatpersonai neatklāja, taču Mūrniece aģentūrai BNS teica, ka viņai uzlikts 100 latu sods un advokāts pašlaik gatavojot pārsūdzību.

Jaunākajā žurnālā