«Tempus izšķir vakcīnu piegādes» 19

Eva Juhņēviča. Foto — Reinis Hofmanis
Gunita Nagle

Vakcinācijas birojā pašlaik izstrādā detalizētu vakcinācijas plānu, bet biroja vadītāja Eva Juhņēviča atzīst — lēmumus par katru nākamo posmu var pieņemt tikai pēc vakcīnu piegādes, taču grafiks ir «ļoti mainīgs»

Ceturtajā nedēļā, kopš strādā Vakcinācijas birojs, tas sabiedrības diskusijās jau vairākkārt nonācis viedokļu krustugunīs. Jau pirms biroja izveidošanas tika apspriests, vai darbiniekiem tiešām vajadzīgas algas, kas krietni augstākas nekā vidēji valsts pārvaldē. Pagājušās nedēļas nogalē dusmu vētru izraisīja valdības lēmums vakcinēt ministrus un citas augstas valsts amatpersonas, kas vakcinācijas rindā apiet sociālās aprūpes centru klientus un seniorus, kuriem veselības stāvokļa dēļ vakcīna pret Covid-19 ir dzīvības un nāves jautājums. Nedēļas sākumā sašutumu raisīja lēnie vakcinācijas tempi pansionātos, piemēram, 14. februārī vakcīnu saņēma tikai 20 cilvēki.

Lai lasītu šo rakstu tālāk, Tev jābūt drukātā vai digitālā žurnāla abonentam. Esošos abonentus laipni lūdzam ienākt:

Ja vēl neesi abonents, aicinām pievienoties mūsu lasītāju pulkam. Abonējot digitālo žurnālu, saņemsi piekļuvi rakstiem nekavējoties.

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu