Podkāsts nr.14: Kam bija jāpalīdz Kristīnei? Kā vērtēt Kariņa valdības pirmo gadu? Un kādu dāvanu tā saņēma no Moneyval? • IR.lv

Podkāsts nr.14: Kam bija jāpalīdz Kristīnei? Kā vērtēt Kariņa valdības pirmo gadu? Un kādu dāvanu tā saņēma no Moneyval?

podkāsts šķiltava
Pauls Raudseps

Valdība svin pirmo dzimšanas dienu, taču valstiski procesi nobāl uz vienas nelaimīgas Latvijas pilsones dramatiskā stāsta fona.

Šonedēļ “Šķiltavā” sarunā ar komentētājiem Aivaru Ozoliņu un Paulu Raudsepu žurnāliste Ieva Puķīte atklāj, ko viņa uzzināja, veidojot rakstu par Kristīni Misāni. Šai Latvijas pilsonei par centieniem glābt sevi un meitu no vardarbīga partnera draud izdošana tiesāšanai Dienvidāfrikā. Stāsts satricinājis Latvijas sabiedrību un sacēlis kājās valsts augstākās amatpersonas, bet paliek jautājums – vai nebija iespējams rīkoties ātrāk un efektīvāk? Žurnālisti arī novērtē Krišjāņa Kariņa valdības pirmo gadu un mēģina saprast – vai Moneyval ziņojums par padarīto cīņā pret naudas atmazgāšanu ļauj cerēt, ka Latvija netiks iekļauta starptautiskajā finanšu “pelēkajā sarakstā”?

Podkāstā Šķiltava Ir žurnālisti katru piektdienu izskaidro, apspriež un reizēm arī iesmej par nedēļas politiskajiem un sabiedriskajiem notikumiem. Atklāj gan notikumu, gan pašu darba aizkulises, kurām neatrodas vieta tradicionālajā drukātā žurnāla rāmjos. Podkāsts ir pieejams Ir.lv, Spotify, Apple un Google Podcasts.

Labākais veids, kā atbalstīt šo podkāstu – abonēt Ir https://ir.lv/abonesana/zurnals-ir/

Par Latvijas pilsones Kristīnes Misānes apsūdzības lietu vairāk lasi https://ir.lv/2020/01/22/sodiet-masu-bet-latvija/

 

Pagaidām nav neviena komentāra

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu