2014_09_kantri-media-large.jpg
8.jūlijā un 9.jūlijā Bauskā notiks 13. Bauskas kantrimūzikas festivāls
Divas dienas Bauskas Pilskalna estrādē pulcēsies visas labākās pašmāju kantri grupas, raksta aģentūra LETA. Šogad tiks turpināta festivāla tradīcija, ka ikvienam skatītājam ir iespēja vērtēt un balsot par aizvadītā gada labāko skaņdarbu un grupu. Pēdējos gadus līdzās tādām slavenām Latvijas grupām kā "Dakota", "Sestā jūdze" un "Klaidonis", kuras regulāri dala galvenās balvas, savu līdzdalību piesaka arī jauni izpildītāji. Šovasar Bauskas festivālā piedalīsies arī grupa "Slepperi", kuras kodolu veido Inese Greste un bandžo speciālists Marks Feders. Pērn šie mūziķi apvienojās grupā "DeBillies" un pierādīja, ka Latvijā ir dzimis pirmais akustiskais "bluegrass" sastāvs. Debija Bauskā būs grupai "Tālbraucēji", kura aizvadītajā gadā sevi pieteica ar vairākām stila kaverversijām un bija pat nominēta Latvijas mūzikas ierakstu Gada balvai. Pēc vairāku gadu pārtraukuma Bauskā atgriezīsies Linita, kura šogad laida klajā savu otro soloalbumu.