Žurnāls: Ko sola Latvijas sarakstu līderi Eiropas Parlamenta vēlēšanās? • IR.lv

Žurnāls: Ko sola Latvijas sarakstu līderi Eiropas Parlamenta vēlēšanās?

1
Akcija "Dzīvais Eiropas karogs" Esplanādē 2012.gadā, kad svinēja Eiropas Savienības dzimšanas dienu. Foto - Evija Trifanova, LETA

Žurnāls Ir pirms 8.jūnijā gaidāmajām Eiropas Parlamenta vēlēšanām uzdeva mūsu sabiedrībai svarīgus jautājumus vēlēšanu sarakstu līderiem. Aptaujā iekļauti 11 saraksti, kas jaunākajā SKDS aptaujā pirms vēlēšanām saņēma vismaz 1,5% atbalstu. Partijām, kuru atbalstītāju skaits bija lielāks par 5%, žurnāls piedāvāja pirmo divu kandidātu viedokļus.

Jaunākajā žurnāla numurā kandidāti atbild trim uz jautājumiem par Eiropas Zaļo kursu. Ko darīt ar zaļā kursa mērķiem – vai jāsaglabā plāns līdz desmitgades beigām par 55% samazināt siltumnīcefekta gāzu emisijas ES; vai līdz 2030.gadam par 50% jāsamazina pesticīdu lietošana un bioloģiskās lauksaimniecības platības jāpalielina līdz 25% pašreizējo 10% vietā; vai no 2035.gada jāaizliedz tirgot jaunas automašīnas ar iekšdedzes dzinējiem?

Atbildes lasiet žurnālā Ir šeit.

Komentāri (1)

Uldis.M42 23.05.2024. 12.52

Gan jau pirmkārt palīdzēt Hamas atjaunot Izraēlas iznīcināto metropolitēnu Gazas joslā, šim nolūkam Baltais nams jau ir uzsācis vai drīz uzsāks būvēt Hamasam ostu, lai viņu humānās kravas vairs nevarētu kontrolēt Izraēla, vai tās ar risku nebūtu caur tuneļiem jānogādā no Ēģiptes. Nākošais varētu būt palielināt atbalstu Dzihāda pabalstu migrantiem, ieviest pastāvīgo tiešo kuģu satiksmi ar Tunisiju, lai ar nēģeru un arābu pārvadāšanu nedrošos kuģos nebūtu vairs jānodarbojas Sorosa algotiem volontieriem, vēl vairāk izvērst “bēgļu” rekrutēšanu visā Āfrikā.
Daudz nopietnāk cīnīties pret homofobiju, rasismu, nacionālismu, ieviest skolās pederastijas mācību un kritisko rasu teoriju. Jau no pirmās klases skolēniem stāstīt par dzimuma maiņas labumiem..
Pamazām piespiest eiropiešus atteikties no gaļas, kuras jau tā knapi pietiks bēgļiem, tās vietā eiropiešus barot ar BSF kāpuriem, sliekām, siseņiem un citiem ar olbaltumvielām bagātiem veselīgiem produktiem. Lai apturētu globālo sasilšanu, censties pēc iespējas ātrāk atteikties no privātā transporta, vieglās mašīnas atstāt tikai tautas kalpiem un lielo sociālistisko uzņēmumu vadītājiem. Pēc miljardieru: Sorosa, Cukerberga, Geitsa, Beizosa, lielo masu mediju, universitāšu profesoru un Švāba ieceras likvidēt kapitālismu un beigās vispār atteikties no privātīpašuma, kā vēl divdesmitajos gados bija plānojuši: Vilhelms Mincenbergs, Herberts Markuze, Antonio Gramši, Frankfurtes skola, kā to, gatavojot globālo imperiālistisko karu, bija iecerējuši fiziskie un morālie invalīdi: Staļins un Rūzvelts, kuru plānus ar savu nodevīgo uzbrukumu 1941. gada 22. jūnija rītā aplauca nacistu vadonis Hitlers.
Pirmo nopietno soli, nupat jau spēra Brisele, izsakot Irānas tautai līdzjūtību par “Teherānas miesnieka” Ebrahima Raisi, uz kura rokām ir 30 000 Irānas iedzīvotāju asinis. Neviens no tiem laikam neskatās televizoru un nav redzējis, kā Irānā gaisā šauj raķetes un kā pasaules lielās pilsētās jūsmo no Irānas aizbēgušie, dziedot: Eli Hopter, pēc melodijas https://www.youtube.com/watch?v=u23TojwmtsE . Kad pēc Trampa kunga rīkojuma tika likvidēts vēl daudz bīstamāks, ģenerālis Kasems Soleimani, arī pretendents uz ajatolas amatu, daudzo terora aktu autors, neviena padla ne ES, ne ASV neatļāvās izteikt līdzjūtību. Obama, Pelosi, Baidens un daži marksistiskie izdevumi pasmirdēja, Streips ar Kariņu pieraudāja savus spilvenus un tas arī bija viss.

0
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu