Podkāsts nr.176: Koalīcijas aprunāšana. Rinkēviča raksturs. Latvija — demokrātijas tehnoloģiju līdere • IR.lv

Podkāsts nr.176: Koalīcijas aprunāšana. Rinkēviča raksturs. Latvija — demokrātijas tehnoloģiju līdere

podkāsts šķiltava
Pauls Raudseps

Šonedēļ politikā galvenais sarunu temats ir bijusi pati runāšana — sarunāšana, pierunāša, aprunāšana, ko kāds agrāk ir runājis un vai tas sakrīt ar to, ko viņš tagad runā. Šajā Šķiltavas ierakstā Ir žurnālisti Laura Dumbere, Aivars Ozoliņš un Pauls Raudseps pārrunā Kariņa izredzes paplašināt vai pārveidot valdību, Nacionālās apvienības gatavību riskēt ar vietas zaudēšanu koalīcijā, jaunā prezidenta Edgara Rinkēviča raksturu un platformu manabalss.lv, kura ir pasaulē unikāla ar savu spēju nodrošināt iedzīvotāju līdzdalību politiskajos procesos un ietekmēt likumdevēja darbu.

Podkāstā Šķiltava Ir žurnālisti katru piektdienu izskaidro, apspriež un reizēm arī iesmej par nedēļas politiskajiem un sabiedriskajiem notikumiem. Atklāj gan notikumu, gan pašu darba aizkulises, kurām neatrodas vieta tradicionālajā drukātā žurnāla rāmjos. Podkāsts ir pieejams Ir.lv, Spotify, Apple un Google Podcasts.

Labākais veids, kā atbalstīt mūsu redakcijas darbu — abonēt Ir: ir.lv/abonesana/zurnals-ir/

Esam arī pateicīgi visiem, kas gatavi atbalstīt Šķiltavu — to var darīt šeit: https://donate.stripe.com/3cseXT7E8guidmoaF2

Ja vēlaties ziedot atkārtoti, to var darīt šeit: https://buy.stripe.com/fZe9Dzf6Ace2gyAdRf

Atcelt savu regulāro ziedojumu varat šeit: https://billing.stripe.com/p/login/bIY8wQ7847sH0owdQQ 

 

Pagaidām nav neviena komentāra

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu