Podkāsts nr.99: Covid katastrofa un valdības jaunāko lēmumu vērtējums. Rīgas «pārmaiņu koalīcijas» pirmais gads

2019_10_ir_SKILTAVA_1200x628px-02.png

2019_10_ir_SKILTAVA_1200x628px-02.png

Vai izdosies pasargāt veselības aprūpes sistēmu no sabrukuma?

Jo ilgāk tiek ielaista slimība, jo grūtāk to pārvarēt. Šo ābeces patiesību visi sakās zinām, tomēr daudzi to neņem vērā. Šobrīd ar šausmām skatāmies, kādas sekas bijušas valdības un Saeimas iecietībai pret antivakseriem un nespējai laicīgi vērsties pret Covid delta varianta izplatīšanos. Bija jāpienāk brīdim, kad slimnīcas ir pārpildītas un medicīnas nozarē izsludināta ārkārtas situācija, lai valdība beidzot ķertos pie Covid izplatības ierobežošanas. Ar citas ielaistas slimības — ušakovisma — sekām cīnās Rīgas domes «pārmaiņu koalīcija». Oktobra sākumā apritēja gads, kopš amatā stājās Rīgas mērs Mārtiņš Staķis, un šonedēļ domē notika svinīga sanāksme, kuru uzrunāja prezidents Levits. Kā veicas Staķim un viņa partneriem?

Par šiem un vēl arī citiem jautājumiem diskutē Ieva Jakone, Aivars Ozoliņš un Pauls Raudseps.

Podkāstā Šķiltava Ir žurnālisti katru piektdienu izskaidro, apspriež un reizēm arī iesmej par nedēļas politiskajiem un sabiedriskajiem notikumiem. Atklāj gan notikumu, gan pašu darba aizkulises, kurām neatrodas vieta tradicionālajā drukātā žurnāla rāmjos. Podkāsts ir pieejams Ir.lv, Spotify, Apple un Google Podcasts.

Labākais veids, kā atbalstīt šo podkāstu — abonēt Ir.

Paldies a/s “Latvijas Finieris” par atbalstu raidieraksta tapšanai.

 

Līdzīgi raksti

Žurnāla «Domuzīme» Dzejas balva piešķirta Ostupam

Literatūras, publicistikas un vēstures žurnāla "Domuzīme" Dzejas balva par labāko latviešu oriģināldzejas krājumu piešķirta Artim Ostupam par dzejas grāmatu "Patiesība".

LŽA «Izcilības balvu 2025» saņem Ir žurnāliste Ilze Šķietniece

Ģertrūdes ielas teātrī 5. septembra vakarā pasniegtas prestižās ikgadējās Latvijas Žurnālistu asociācijas (LŽA) Izcilības balvas. Godalgoto kolēģu vidū arī Ir žurnāliste Ilze Šķietniece.

Aktuāli Domuzīme

Žurnāla Domuzīme Dzejas balvai nominēti pieci krājumi

Pirmdien, 8. septembrī, literatūras, publicistikas un vēstures žurnāls Domuzīme piekto reizi pasniegs gada balvu par labāko latviešu oriģināldzejas krājumu. Vērtēti tika 24 balvai iesūtītie krājumi, kas laisti klajā no 2024. gada septembra līdz 2025. gada augustam.

Žurnālistu asociācijas «Izcilības balvai 2025» nominēti četri Ir žurnālisti

Žūrija ir izvirzījusi nominantus deviņās kategorijās Latvijas Žurnālistu asociācijas (LŽA) Izcilības balvai par sniegumu 2025.gadā, viņu vidū ir arī četri Ir žurnālisti: Baiba Litvina, Ilze Šķietniece, Agnese Meiere un Ieva Jakone.

Jaunākajā žurnālā