Palīdzēt dzīvot skaidrā

Jānis Skrastiņš. Foto — Ieva Salmane
Gunita Nagle
Print Friendly, PDF & Email

Gandrīz visu mūžu cīnījies ar atkarību no alkohola, Jānis Skrastiņš jau trīs gadus dzīvo skaidrā. Pērn pašā pandēmijas sākumā viņš izveidoja uzņēmumu Sober Soul, kurā citiem atkarīgajiem nodrošina nepārtrauktu atbalstu. Turklāt pēc viņa idejas tiek izstrādāta arī digitālā platforma 90 dienu atveseļošanās programmai

Jānis ir no tiem uzņēmējiem, kas nenodala personīgo dzīvi no biznesa. Kopš 12 gadu vecuma viņš lietoja alkoholu, 14 gadu vecumā pamēģināja arī narkotikas. Pirmo reizi rehabilitācijas programmu izgāja 21 gada vecumā. Tagad, kad viņam ir 35, sakrājis atveseļošanās pieredzi četrās rehabilitācijas programmās un anonīmo alkoholiķu kustībā. «Atveseļošanās process — tas ir mans dzīvesveids,» saka Jānis, kurš tieši pirms gada izveidoja uzņēmumu Sober Soul, kurā kā koučs jeb izaugsmes veicinātājs konsultācijās cenšas palīdzēt cilvēkiem, kuri atzīst savu atkarību. 

Lai lasītu šo rakstu tālāk, Tev jābūt drukātā vai digitālā žurnāla abonentam. Esošos abonentus laipni lūdzam ienākt:

Ja vēl neesi abonents, aicinām pievienoties mūsu lasītāju pulkam. Abonējot digitālo žurnālu, saņemsi piekļuvi rakstiem nekavējoties.

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu