
KNAB logo. Foto: Edijs Pālens, LETA
Amatpersonu tur aizdomās par iespējamiem noziegumiem saistībā ar pašvaldības dzīvokļu īres tiesību piešķiršanu Rīgā
Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) lūdzis sākt kriminālvajāšanu pret Rīgas domes Mājokļu un vides departamenta Dzīvokļu pārvaldes amatpersonu par iespējamiem noziegumiem saistībā ar pašvaldības dzīvokļu īres tiesību piešķiršanu Rīgā.
2012.gada septembrī tika aizturēta Dzīvokļu pārvaldes priekšniece Ārija Stabiņa un pārvaldes Protokolu nodaļas vadītāja Ļena Paščenkova. Aģentūras LETA rīcībā esošā informācija liecina, ka Paščenkova ir tā persona, pret kuru tagad KNAB lūdz sākt kriminālvajāšanu.
Kriminālprocess sākts 2012.gada septembrī un līdzās amatpersonai KNAB lūdz saukt pie kriminālatbildības arī četras privātpersonas, aģentūru LETA informēja KNAB. Izmeklēšanā iegūtie pierādījumi dodot pamatu uzskatīt, ka Dzīvokļu pārvaldes amatpersona, iespējams, ilgstoši pieņēmusi kukuļus saistībā ar iesniegumu izskatīšanas organizēšanu.