Šķiltava nr. 195: Robežžogs kriminālā purvā; helikoptera nauda hipotēku ņēmējiem; ēnas pār dārzeņiem • IR.lv

Šķiltava nr. 195: Robežžogs kriminālā purvā; helikoptera nauda hipotēku ņēmējiem; ēnas pār dārzeņiem

podkāsts šķiltava
Pauls Raudseps

Ja katras nedēļas raidījumam būtu jāizvēlas jauna ievadmūzika jeb “džingls”, tad šai sarunai tas būtu grupas ABBA vecā dziesma Money, Money, Money. Tātad – Nauda, Nauda, Nauda un cik tā tiek lietderīgi tērēta.

Šonedēļ raidījumā skaidrosim, par kādiem iespējamiem noziegumiem sakarā ar Austrumu robežas būvniecību tiek tiesāti celtniecības uzņēmuma Igate pārstāvji un bijušie robežsardzes darbinieki. Vērtēsim gan Saeimas lēmumu uzlikt bankām nodevu, lai varētu izsniegt pabalstus hipotekāro kredītu ņēmējiem, gan kaismīgos strīdus par “Latvijai raksturīgajiem dārzeņiem un augļiem” samazināto pievienotās vērtības nodokļa likmi, kuru tās aizstāvji pamato ar vēlmi cīnīties pret ēnu ekonomiku. Lai pārskaitītu visus “par” un “pret” šajos jautājumos par naudu, raidījumā pie mikrofoniem sēžas Ir kolēģi Baiba Litvina, Aivars Ozoliņš un Pauls Raudseps.

Podkāstā Šķiltava Ir žurnālisti katru piektdienu izskaidro, apspriež un reizēm arī iesmej par nedēļas politiskajiem un sabiedriskajiem notikumiem. Atklāj gan notikumu, gan pašu darba aizkulises, kurām neatrodas vieta tradicionālajā drukātā žurnāla rāmjos. Podkāsts ir pieejams Ir.lv, Spotify, Apple un Google Podcasts.

Labākais veids, kā atbalstīt mūsu redakcijas darbu — abonēt Ir: ir.lv/abonesana/zurnals-ir/

Esam arī pateicīgi visiem, kas gatavi atbalstīt tieši Šķiltavu — to var darīt šeit: https://donate.stripe.com/3cseXT7E8guidmoaF2

Ja vēlaties ziedot atkārtoti, to var darīt šeit: https://buy.stripe.com/fZe9Dzf6Ace2gyAdRf

Atcelt savu regulāro ziedojumu varat šeit: https://billing.stripe.com/p/login/bIY8wQ7847sH0owdQQ 

Pagaidām nav neviena komentāra

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu