Podkāsts nr. 189: Kas notiek uz Baltkrievijas robežas? Kā palīdzēt kredītņēmējiem? Uz ko cer Hodorkovskis? • IR.lv

Podkāsts nr. 189: Kas notiek uz Baltkrievijas robežas? Kā palīdzēt kredītņēmējiem? Uz ko cer Hodorkovskis?

podkāsts šķiltava
Pauls Raudseps

Baltkrievijas diktators Lukašenko 2021. gadā uzsāka hibrīdkaru pret kaimiņvalstīm, organizējot bēgļu un migrantu transportēšanu līdz Polijas, Lietuvas un Latvijas robežām. Šogad piefiksēti jau divreiz vairāk mēģinājumu nelikumīgi šķērsot Latvijas robežu nekā pērn. Ir žurnāliste Baiba Litvina aizbrauca uz Silenes pagastu pierobežā un stāsta kolēģiem Aivaram Ozoliņam un Paulam Raudsepam par saviem iespaidiem un secinājumiem. Žurnālisti arī apspriež Saeimas deputātu plānus sniegt atbalstu kredītņēmējiem, kuru maksājumi par hipotēkām pēdējā gada laikā strauji pieauguši, un vērtē pazīstamā Krievijas opozicionāra Mihaila Hodorkovska teikto par iecerēm vājināt Putina varu, par krievu imperiālismu un par Pjotra Avena ietekmi.

Podkāstā Šķiltava Ir žurnālisti katru piektdienu izskaidro, apspriež un reizēm arī iesmej par nedēļas politiskajiem un sabiedriskajiem notikumiem. Atklāj gan notikumu, gan pašu darba aizkulises, kurām neatrodas vieta tradicionālajā drukātā žurnāla rāmjos. Podkāsts ir pieejams Ir.lv, Spotify, Apple un Google Podcasts.

Labākais veids, kā atbalstīt mūsu redakcijas darbu — abonēt Ir: ir.lv/abonesana/zurnals-ir/

Esam arī pateicīgi visiem, kas gatavi atbalstīt tieši Šķiltavu — to var darīt šeit: https://donate.stripe.com/3cseXT7E8guidmoaF2

Ja vēlaties ziedot atkārtoti, to var darīt šeit: https://buy.stripe.com/fZe9Dzf6Ace2gyAdRf

Atcelt savu regulāro ziedojumu varat šeit: https://billing.stripe.com/p/login/bIY8wQ7847sH0owdQQ 

Pagaidām nav neviena komentāra

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu