Podkāsts nr.180: Satraucošie eksāmenu rezultāti. Čiks Rīgas domē. Latvijas krievvalodīgie un karš • IR.lv

Podkāsts nr.180: Satraucošie eksāmenu rezultāti. Čiks Rīgas domē. Latvijas krievvalodīgie un karš

podkāsts šķiltava
Pauls Raudseps

Lai gan skolās stundas nenotiek, par skolēnu sekmēm drūmas domas raisa šī gada centralizēto eksāmenu rezultāti. Angļu valodā tie ir labi, bet matemātikā — ļoti slikti. Kāpēc skolēniem zināšanas ir tik vājas pašu nākotnes izredzēm un arī valsts attīstībai tik svarīgajā eksaktajā priekšmetā? Uz šo jautājumu atbildi meklē Ir žurnālisti Nellija Ločmele, Gunita Nagle un Pauls Raudseps. Kolēģi apspriež arī situāciju Rīgas domē, kur izšķērdības un korupcijas izmeklētāji devušies atvaļinājumā, bet politiskie procesi kļūst aizvien karstāki. Žurnālisti pievēršas arī plašai aptaujai par Latvijas krievvalodīgo attieksmi pret Krievijas agresiju Ukrainā, kurā starp neiepriecinošajiem skaitļiem pavīd arī kāds cerības stariņš.

Podkāstā Šķiltava Ir žurnālisti katru piektdienu izskaidro, apspriež un reizēm arī iesmej par nedēļas politiskajiem un sabiedriskajiem notikumiem. Atklāj gan notikumu, gan pašu darba aizkulises, kurām neatrodas vieta tradicionālajā drukātā žurnāla rāmjos. Podkāsts ir pieejams Ir.lv, Spotify, Apple un Google Podcasts.

Labākais veids, kā atbalstīt mūsu redakcijas darbu — abonēt Ir: ir.lv/abonesana/zurnals-ir/

Esam arī pateicīgi visiem, kas gatavi atbalstīt tieši Šķiltavu — to var darīt šeit: https://donate.stripe.com/3cseXT7E8guidmoaF2

Ja vēlaties ziedot atkārtoti, to var darīt šeit: https://buy.stripe.com/fZe9Dzf6Ace2gyAdRf

Atcelt savu regulāro ziedojumu varat šeit: https://billing.stripe.com/p/login/bIY8wQ7847sH0owdQQ 

 

Pagaidām nav neviena komentāra

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu