Podkāsts nr.147: Jaunās Saeimas bīstamā vienprātība; Putina piekāpšanās; kā dzīvot gudri, silti un izdevīgi • IR.lv

Podkāsts nr.147: Jaunās Saeimas bīstamā vienprātība; Putina piekāpšanās; kā dzīvot gudri, silti un izdevīgi

podkāsts šķiltava
Pauls Raudseps

Vai ar Šleseru viss jau ir sarunāts?

Kur vien skaties, ir enerģētikas krīze. To redzam rēķinos. Par to lasām un skatāmies ziņās no Ukrainas, kur par Krievijas galveno mērķi kļuvusi enerģētikas infrastruktūra. Vienubrīd par lielāko problēmu Latvijas valdības izveidošanā bija kļuvusi iecerētā enerģētikas ministrija. 

Taču šīm problēmām ir arī risinājumi. Ukraiņi aizvien veiksmīgāk notriec Krievijas raķetes un dronus. Jaunā Vienotība tomēr vienojusies ar Apvienoto sarakstu par jauno ministriju. Un Ir šonedēļ iznācis pielikums «Mājās» par to, kā dzīvot gudri, silti un izdevīgi. Izdevumā atrodami padomi, kā katrs var mazināt enerģētikas krīzes ietekmi un veiksmīgāk veidot savu dzīves vidi. Par šiem un citiem jautājumiem spriež Ir žurnālisti Marija Leskavniece, Aivars Ozoliņš un Pauls Raudseps

Podkāstā Šķiltava Ir žurnālisti katru piektdienu izskaidro, apspriež un reizēm arī iesmej par nedēļas politiskajiem un sabiedriskajiem notikumiem. Atklāj gan notikumu, gan pašu darba aizkulises, kurām neatrodas vieta tradicionālajā drukātā žurnāla rāmjos. Podkāsts ir pieejams Ir.lv, Spotify, Apple un Google Podcasts.

Labākais veids, kā atbalstīt šo podkāstu — abonēt Ir: ir.lv/abonesana/zurnals-ir/

Paldies Konrada Adenauera fonda pārstāvniecībai Rīgā par atbalstu raidieraksta tapšanai.

 

Pagaidām nav neviena komentāra

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu