VIDEO: Jauniešu mentore Inga Laugale par Covid-19 laiku

Inga Laugale. Publicitātes foto
Print Friendly, PDF & Email

“Nav tikai balts un melns, nav tikai ierobežojumi un ierobežojumu atcelšana. Pa vidu ir dzīve – reāli likteņi, reālas ģimenes un cilvēki, kuri iet cauri dažādiem procesiem,” uzsver jauniešu mentore Inga Laugale, kura Covid pandēmijas laikā sniedz atbalstu pusaudžiem.

“Jaunieši šajā pandēmijā cieta vissmagāk. Viņiem ir ļoti svarīga komunikācija un tusiņš. Viņi palika vientuļi, palika četrās sienās. Mani visvairāk mulsināja jautājums: “Kad tas beigsies?” Es atceros to izmisumu, kad nevarēju uz to atbildēt,” atceras Inga.

“Man atslēgas vārds bija “disciplīna”. Es to turpinu arī šobrīd. Ceļos agri, dzeru ūdeni, skrienu, peldu, neatkarīgi no laikapstākļiem, cenšos domāt pozitīvi,” dalās Inga.

“Mēs varam būt empātiski un saprotoši pret citiem cilvēkiem. Empātija, līdzcietība, cilvēcīgums un atbalsts ir pandēmijas vārdi. Nepaiet garām, ja tu redzi, ka vari kaut kur iesaistīties vai būt noderīgs!”

TUESI.LV rada iedvesmojošus video stāstus par cilvēkiem Latvijā, kuri pielāgojušies Covid-19 izraisītās krīzes apstākļiem un spējuši atrast jaunas iespējas.

Projektu īsteno biedrība NEXT ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par projekta saturu atbild biedrība NEXT.

Pagaidām nav neviena komentāra

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar:

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu