Bērni parādīs

Anta un Jānis Kandi, uzņēmuma KateHaa dibinātāji un vadītāji. Foto – Ieva Salmane
Alise Zita Zeidaka
Print Friendly, PDF & Email

Antas un Jāņa Kandu rotaļlietu uzņēmums KateHaa radās, vērojot pašu atvases augam. Viņu galvenais mērķis ir ļaut katram bērnam atrast savu pieeju un raisīt radošumu. Pareizās lietošanas instrukcijas šīm rotaļlietām nemaz nav! 

Attīstošo rotaļlietu uzņēmumā KateHaa Ikšķilē ciemojos vienā no tām jūnija dienām, kad šķiet — no svelmes nav glābiņa. Taču lielajā, krāsainajiem dēlīšiem piepildītajā ražotnē valda patīkams vēsums, un mani sagaida Kandi pilnā sastāvā: uzņēmuma dibinātāji un vadītāji Anta un Jānis un viņu bērni — sešus gadus vecā Katrīna un četrgadnieks Haralds. KateHaa ir caurcaurēm ģimenes uzņēmums — pirms trim gadiem to dibināt iedvesmoja Antas un Jāņa bērni, kuri vēl arvien ir ne tikai vecāku lielākās mūzas jaunu produktu radīšanā, bet arī to pirmie izmēģinātāji un vērtētāji. Arī uzņēmuma nosaukumā paslēpušies Katrīnas un Haralda vārdi, bet logo — divi lielie apļi no ārpuses kā vecāki un divi mazāki pa vidu kā bērni, un spārni sānos — simbolizē ģimeni un radošumu. 

Lai lasītu šo rakstu tālāk, Tev jābūt drukātā vai digitālā žurnāla abonentam. Esošos abonentus laipni lūdzam ienākt:

Ja vēl neesi abonents, aicinām pievienoties mūsu lasītāju pulkam. Abonējot digitālo žurnālu, saņemsi piekļuvi rakstiem nekavējoties.

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu