Ar tādu pieeju — vienīgie

  • Anda Burve-Rozīte
  • 28.04.2021
  • IR
No kreisās: CUBE Systems vadītājs Ģirts Strumpmanis, CUBE Agency vadītājs Ansis Šķibusts un CUBE Mobile vadītājs Mārtiņš Dambis.
Foto — Ieva Salmane

No kreisās: CUBE Systems vadītājs Ģirts Strumpmanis, CUBE Agency vadītājs Ansis Šķibusts un CUBE Mobile vadītājs Mārtiņš Dambis. Foto — Ieva Salmane

CUBE grupas veiksmi IT jomā Latvijā un ārpus tās robežām lielā mērā noteicis lēmums trim tās uzņēmumiem darboties daudzos projektos kopā, sniedzot klientam plašu nepieciešamo pakalpojumu klāstu

Igaunijā, Lietuvā, Somijā, Zviedrijā, Portugālē — tās ir tikai dažas no valstīm, kurās pagājušajā gadā Latvijas informācijas tehnoloģiju uzņēmums CUBE sniedza savus pakalpojumus. Iespējams, netipiski daudziem biznesiem pandēmijā, CUBE 2020. gadā bija veiksmīgs: stabili auga 17 pastāvēšanas gados nostiprinātais apgrozījums, peļņa, kā arī darbinieku skaits. 

Kā uzskata CUBE vadītāji Ģirts Strumpmanis, Mārtiņš Dambis un Ansis Šķibusts, kuri katrs nodrošina veiksmīgu grupas uzņēmumu CUBE Systems, CUBE Aģentūra un CUBE Mobile darbību, nostiprināt cienījamu reputāciju IT jomā Latvijā viņiem palīdzējusi gudra plānošana un patiesa interese risināt klientu vajadzības viskvalitatīvākajā veidā. 

Jaunākajā žurnālā