«Apnika pierādīt, ka neesmu ēzelis» 3

Edgars Labsvīrs. Ilustrācija — Ernests Klaviņš
Gunita Nagle

Pat ja Edgaram Labsvīram nebūtu sabiedrībai un likumsargiem jāskaidro, kā organizēts medicīnisko masku iepirkums, viņš būtu pametis Nacionālā veselības dienesta vadītāja amatu. Kāpēc, viņš skaidro intervijā

Pirms Edgars Labsvīrs maija pēdējā dienā pamet Nacionālā veselības dienesta (NVD) vadītāja amatu, viņš bez šaubīšanās atsaucas uz aicinājumu izskaidrot savu lēmumu. Jo paskaidrojumi tiešām ir vajadzīgi. Kopš pērn oktobrī Labsvīrs kļuva par dienesta vadītāju, viņš ar saviem darbiem un intervijām bija radījis priekšstatu, ka beidzot dienestu vada konstruktīvs profesionālis, augsta līmeņa menedžeris. Vismaz viņam bija skaidrs plāns, ko darīt ar e-veselības sistēmu, kas bija galvenais klupšanas akmens četriem iepriekšējiem NVD vadītājiem. Lai gan februārī ministrija nolēma pagaidām neinvestēt naudu e-veselībā, tas nebija iemesls Labsvīra lēmumam aiziet. Vai viņš aizgāja medicīnisko masku iepirkuma dēļ? Atbraucis ar riteni uz pusdienām Double Coffee, viņš ķeras pie atbildēm.

Lai lasītu šo rakstu tālāk, Tev jābūt drukātā vai digitālā žurnāla abonentam. Esošos abonentus laipni lūdzam ienākt:

Ja vēl neesi abonents, aicinām pievienoties mūsu lasītāju pulkam. Abonējot digitālo žurnālu, saņemsi piekļuvi rakstiem nekavējoties.

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu