Šāgada pirmajā rītā vētraini skaļā Klusā okeāna krastā rakstīju smiltīs «Laimīgu 2023», lai sūtītu sveicienus savējiem tālumā. Mājās.
Man pašai šis novēlējums piepildījies — esmu iepazinusi jaunas takas, laimīgi atgriezusies mājās un apjautusi, kā vēlos būt noderīga cilvēkiem un pasaulei savas dzīves otrajā daļā. Enerģija ir, atliek darīt.
Var un dara — tā saku arī par Ir gada cilvēkiem. Basketbola izlases saspēles vadītājs Artūrs Žagars pēkšņi uz pleciem uzkritušo atbildības nastu iznesa ar fantastisku pašatdevi, sakausējot talantu un darbu savā personīgajā zeltā — pasaules kausa rekordā. Labprāt viņam līdzās uz Ir vāka liktu vēsturiskās hokeja bronzas kaldinātāju Artūru Šilovu, taču vārtsargs šobrīd visus spēkus izliek aizokeāna mačos un diemžēl nebija intervijai sasniedzams.