Šķiltava nr. 200: Rīga – ziemeļu Dubaija? Vai varēja novērst pusaudža slepkavību Slokā? Politika mīnu laukā • IR.lv

Šķiltava nr. 200: Rīga – ziemeļu Dubaija? Vai varēja novērst pusaudža slepkavību Slokā? Politika mīnu laukā

podkāsts šķiltava
Pauls Raudseps

Sveicam Šķiltavas 200. ierakstā! 

Kad iesākām Šķiltavu 2019. gada oktobra beigās, Krišjānis Kariņš bija premjerministrs un viņa galvenais uzdevums bija novērst Latvijas nonākšanu starptautiskajā naudas atmazgātājvalstu pelēkajā sarakstā. Nils Ušakovs bija tikai nesen aizlaidies uz Briseli un Rīgas mēra ļodzīgajā krēslā sēdēja Oļegs Burovs. Pirms pusgada Ukrainas prezidenta amatā bija stājies Volodimirs Zelenskis, kurš priekšvēlēšanu kampaņā bija solījis izbeigt karu ar Krieviju. Par tādu kovidu neviens vēl nebija neko dzirdējis.

Atskatoties jābrīnās, cik daudz var notikt un mainīties četru gadu laikā, toties nekad nav trūcis, par ko runāt mūsu raidierakstos.

Tā ir arī šajā, “apaļajā” Šķiltavas laidienā Ieva Jakone, Aivars Ozoliņš un Pauls Raudseps spriež par investoru, kurš sola Rīgai miljardus, bet draudzējas ar Baltkrievijas un Čečenijas asiņainajiem valdniekiem. Ir kolēģi arī diskutē par pēdējās nedēļās aktīvi apspriesto ieteikumu Latvijai izstāties no starptautiskā līguma, kas aizliedz kājnieku mīnas, kā arī par jautājumu, vai kāds būtu varējis novērst traģisko pusaudža slepkavību Slokā 11. janvāra naktī.

Podkāstā Šķiltava Ir žurnālisti katru piektdienu izskaidro, apspriež un reizēm arī iesmej par nedēļas politiskajiem un sabiedriskajiem notikumiem. Atklāj gan notikumu, gan pašu darba aizkulises, kurām neatrodas vieta tradicionālajā drukātā žurnāla rāmjos. Podkāsts ir pieejams Ir.lv, Spotify, Apple un Google Podcasts.

Labākais veids, kā atbalstīt mūsu redakcijas darbu — abonēt Ir: ir.lv/abonesana/zurnals-ir/

Esam arī pateicīgi visiem, kas gatavi atbalstīt tieši Šķiltavu — to var darīt šeit: https://donate.stripe.com/3cseXT7E8guidmoaF2

Ja vēlaties ziedot atkārtoti, to var darīt šeit: https://buy.stripe.com/fZe9Dzf6Ace2gyAdRf

Atcelt savu regulāro ziedojumu varat šeit: https://billing.stripe.com/p/login/bIY8wQ7847sH0owdQQ 

Pagaidām nav neviena komentāra

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu