Podkāsts nr.182: Kāpēc Kariņš atkāpās? Ko gaidīt no Evikas Siliņas? Kādas ir lielās vētras mācības? • IR.lv

Podkāsts nr.182: Kāpēc Kariņš atkāpās? Ko gaidīt no Evikas Siliņas? Kādas ir lielās vētras mācības?

podkāsts šķiltava
Pauls Raudseps

Aizvadītajās nedēļās Latvijai brāzušās pāri gan īstas, gan politiskas vētras. Šajā Šķiltavas raidījumā Ir galvenā redaktore Nellija Ločmele un komentētāji Aivars Ozoliņš un Pauls Raudseps apspriež Krišjāņa Kariņa lēmumu demisionēt un vērtē viņa vairāk nekā četrarpus gadus valdības vadītāja amatā. Viņi arī cenšas saprast, kāpēc Jaunā Vienotība nolēma virzīt Eviku Siliņu kā savu nākamo premjerministra amata kandidātu, un kas ir viņas stiprās un vājās puses. Pēc tam kolēģi pievēršas 7. augusta postošās vētras sekām un mācībām, jo gaidāms, ka klimata pārmaiņu rezultātā šādas stihijas mūs var piemeklēt aizvien biežāk.

Podkāstā Šķiltava Ir žurnālisti katru piektdienu izskaidro, apspriež un reizēm arī iesmej par nedēļas politiskajiem un sabiedriskajiem notikumiem. Atklāj gan notikumu, gan pašu darba aizkulises, kurām neatrodas vieta tradicionālajā drukātā žurnāla rāmjos. Podkāsts ir pieejams Ir.lv, Spotify, Apple un Google Podcasts.

Labākais veids, kā atbalstīt mūsu redakcijas darbu — abonēt Ir: ir.lv/abonesana/zurnals-ir/

Esam arī pateicīgi visiem, kas gatavi atbalstīt tieši Šķiltavu — to var darīt šeit: https://donate.stripe.com/3cseXT7E8guidmoaF2

Ja vēlaties ziedot atkārtoti, to var darīt šeit: https://buy.stripe.com/fZe9Dzf6Ace2gyAdRf

Atcelt savu regulāro ziedojumu varat šeit: https://billing.stripe.com/p/login/bIY8wQ7847sH0owdQQ 

 

Pagaidām nav neviena komentāra

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu