Visu vai neko • IR.lv

Visu vai neko

Alise Zita Zeidaka

Miks Galvanovskis trīsarpus gadu laikā ir atvēris četras izklaides vietas, bet par piekto biznesu uzskata mūziku. Patiesībā viss pārējais ir darīts tās dēļ

Galvanovska bulvāris. Jokojam, ka tā reiz varētu pārsaukt Grēcinieku ielu Vecrīgā. Te cita pie citas atrodas trīs no četrām Mika Galvanovska izklaides vietām — The Sinners klubs, The Sinners bārs, kā arī kokteiļu bārs un virtuve Thirsty. Ceturtā, tikai šoziem atklātā vieta — naktsklubs Pandemonium —, ir Peldu ielā. Dažu minūšu gājiena attālumā, lai saimnieks ik nakti varētu ātri apstaigāt visas. SIA Sinners dibināts pašā pandēmijas sākumā — 2020. gada aprīlī.

«Kā mafija!» iesaucas fotogrāfe. Šo salīdzinājumu vēl trāpīgāku padara tas, ka Mika biznesa partneris ir viņa brālēns Uvis Millers, ko Miks dēvē par bračku. Kamēr aplūkojam visas Mika vietas, viņu uz ielas cits pēc cita sveicina pretimnācēji. Ir darba nedēļas vidus, pēcpusdiena. «Neiespējami!» atbild Miks, kad vaicāju, vai viņš var iziet cauri Vecrīgai, nesatiekot nevienu paziņu. «Šajā biznesā esmu nedaudz vairāk nekā sešus gadus. Tas nozīmē, ka sešus gadus dzīvoju Vecrīgā, katru dienu iepazīstos ar desmit jauniem cilvēkiem.»

Pazīstamību pastiprina arī tas, ka Miks ir mūziķis un piedalās dažādos televīzijas šovos. Divas reizes startējis arī Eirovīzijas nacionālajā atlasē Supernova. «Mans piektais bizness ir mūzika,» viņš saka. Četri pārējie ar to iet roku rokā. «Šis viss ir tikai mūzikas dēļ.»

Miks apbur ne tikai ar savu pamanāmo ārieni un viesmīlību, bet arī ar jokiem un tiešumu. «Kad cilvēki prasa, kas ir manas veiksmes atslēga, 25 gadu vecumā spējot šo visu izdarīt, es saku: pavisam vienkārši — man nav dzīves! Es visu veltu karjerai, darbam un tēlam.» 

Lai lasītu šo rakstu tālāk, lūdzam autorizēties ar savu epastu vai sociālā tīkla kontu:


Ja vēl neesi abonents, aicinām pievienoties mūsu lasītāju pulkam. Abonējot digitālo žurnālu, saņemsi piekļuvi rakstiem nekavējoties.

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu