Podkāsts nr. 161: Zemestrīces nospiedums latviešu sirdīs; Latvijas tiktokeru tops; politiski izdevīgais haoss ar valodas pārbaudēm • IR.lv

Podkāsts nr. 161: Zemestrīces nospiedums latviešu sirdīs; Latvijas tiktokeru tops; politiski izdevīgais haoss ar valodas pārbaudēm

podkāsts šķiltava
Pauls Raudseps

Traģēdija Turcijā un Sīrijā liecina, cik cieši esam saauguši ar visu pasauli. Lai gan spēcīgā zemestrīce, plašie postījumi un lielais upuru skaits parādās rubrikā “ārzemju ziņas”, šī katastrofa nav Latvijai kaut kas tāls un svešs. Tā skar arī mūsējos. Šajā raidījumā Ir žurnāliste Anda Burve-Rozīte stāsta, kā vāca informāciju par zemestrīces ietekmi uz Latvijas cilvēkiem. Savukārt komentētāji Aivars Ozoliņš un Pauls Raudseps vērtē praktiskās problēmas un politiskos aprēķinus, kas saistīti ar prasību Krievijas pilsoņiem līdz 1. septembrim pierādīt latviešu valodas zināšanas, lai nezaudētu tiesības uzturēties Latvijā. Kolēģi arī dalās pārdomās par TikTok pārsteidzoši lielo ietekmi Latvijā.

Podkāstā Šķiltava Ir žurnālisti katru piektdienu izskaidro, apspriež un reizēm arī iesmej par nedēļas politiskajiem un sabiedriskajiem notikumiem. Atklāj gan notikumu, gan pašu darba aizkulises, kurām neatrodas vieta tradicionālajā drukātā žurnāla rāmjos. Podkāsts ir pieejams Ir.lv, Spotify, Apple un Google Podcasts.

Labākais veids, kā atbalstīt mūsu redakcijas darbu — abonēt Ir:ir.lv/abonesana/zurnals-ir/

Esam arī pateicīgi visiem, kas gatavi atbalstīt Šķiltavu — to var darīt vienreizējā maksājumā (šeit) vai regulārā (šeit).

Pagaidām nav neviena komentāra

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu