VIDEO: E-neveiksmes

2023_02_E-lieta_SIF2022.png

2023_02_E-lieta_SIF2022.png

Kāpēc valstī buksē vērienīgie digitalizācijas plāni?

Daudzi būs dzirdējuši par problēmām ar E-veselību, nesen Valsts ieņēmumu dienesta EDS sistēma uz vairākām dienām «uzkārās».

Mazāk zināmas ir lielās problēmas ar tieslietu digitalizācijas platformu E-lieta, kas sāka darboties 2021. gada decembrī. Bija plānots, ka tiesu procesi tiks pilnībā digitalizēti līdz šā gada decembrim. Tā nebūs. Augstākās tiesas priekšsēdētājs Aigars Strupišs saka: «E-lieta perspektīvā varētu ļoti efektivizēt tiesu darbu. Diemžēl šobrīd tā to palēnina un apgrūtina.»

Vairāk lasiet žurnālā Ir – E-neveiksmes

https://www.youtube.com/watch?v=am8v4ZkGJPk

 Foto - 

Mediju atbalsta fonda ieguldījums no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. #SIFMAF2022

Reklāma

Līdzīgi raksti

Aktuāli Antra Ērgle

Tiešāk un izdevīgāk

Valsts iepirkumu reforma sola vairāk nekā 100 miljonu ietaupījumu

Aktuāli Ir redakcija

Vēlreiz par Stambulas konvenciju

Par Stambulas konvenciju dēvē Eiropas Padomes konvenciju par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu. To ratificējušas vairāk nekā 30 Eiropas valstis.

Žurnāla «Domuzīme» Dzejas balva piešķirta Ostupam

Literatūras, publicistikas un vēstures žurnāla "Domuzīme" Dzejas balva par labāko latviešu oriģināldzejas krājumu piešķirta Artim Ostupam par dzejas grāmatu "Patiesība".

LŽA «Izcilības balvu 2025» saņem Ir žurnāliste Ilze Šķietniece

Ģertrūdes ielas teātrī 5. septembra vakarā pasniegtas prestižās ikgadējās Latvijas Žurnālistu asociācijas (LŽA) Izcilības balvas. Godalgoto kolēģu vidū arī Ir žurnāliste Ilze Šķietniece.

Jaunākajā žurnālā