VIDEO: Vija Zīverte Jaunpils viedciemā: “Mēs esam mazi, bet pašpietiekami” • IR.lv

VIDEO: Vija Zīverte Jaunpils viedciemā: “Mēs esam mazi, bet pašpietiekami”

Publicitātes foto

“Mēs esam mazi, bet pašpietiekami. Mēs saprotam, ka sāktās idejas un iniciatīvas, kuras darbojas labi, vienkārši ir jāturpina,” uzver Vija Zīverte, Jaunpils viedā ciema kopienas pārstāve.

“Cik paši būsim stipri un mācēsim savas lietas organizēt, tik arī būs. Biedrību loma nākotnē tikai pieaugs,” uzskata Vija.

“Būt stipriem, nenobīties no tā, kas nāk. Ja tu darīsi, tad arī izdosies! Ja ne pirmajā reizē, tad otrajā vai trešajā noteikti,” novēl Vija.

Viedie ciemi ir aktīvas iedzīvotāju kopienas lauku apvidos, kas izmanto inovatīvus un radošus risinājumus, lai uzlabotu kopienas dzīves apstākļus un nodrošinātu ilgtspēju.

Kopš 2021.gada atpazīstamības zīmi “Viedais ciems” visā Latvijā ir saņēmušas 18 kopienas, savukārt atpazīstamības zīmi “Ceļā uz viedo ciemu” – 22 kopienas.

Biedrība NEXT ir sagatavojusi TUESI.LV video stāstus par divdesmit Latvijas “Viedajiem ciemiem” un to kopienu līderiem, ļaujot ielūkoties “Viedo ciemu” ikdienā un kopienu līdzdalības aktivitātēs.

Projektu TUESI.LV :: Viedo Ciemu stāsti īsteno biedrība NEXT ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par projekta saturu atbild biedrība NEXT.

Pagaidām nav neviena komentāra

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu