Nevēlējāmies nekā kopēja ar agresorvalsti

Reklāmas aģentūras Magic sadarbībā ar mediju aģentūru Havas Media veidotais plakāts ar aicinājumu ziedot.
Publicitātes foto

Reklāmas aģentūras Magic sadarbībā ar mediju aģentūru Havas Media veidotais plakāts ar aicinājumu ziedot. Publicitātes foto

Kopš Krievijas armijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī uzņēmumiem visā pasaulē un arī Latvijā uz jautājumu — kura pusē mēs esam? — ir bijis jāatbild ne tikai ar vārdiem, bet arī ar darbiem

Patērētāji un investori ir aktīvi pieprasījuši, lai zīmoli nevilcinoties reaģē uz Krievijas nesankcionēto karadarbību un papildus Eiropas Savienības noteiktajām sankcijām pārtrauc jebkāda veida uzņēmējdarbību un eksportu uz Krieviju. Daudziem Latvijas uzņēmumiem arī bijis būtiski atbalstu Ukrainai paust praktiski, rodot savas darbības jomai atbilstošu pielietojumu palīdzības sniegšanā. Bet vai atbalsts visos gadījumos ir nesavtīgs? Par Latvijas uzņēmumu un zīmolu iesaisti palīdzības sniegšanā Ukrainai stāsta iniciatīvas Uzņēmēji mieram pārstāve Ieva Drīksna un vairāku ražošanas uzņēmumu pārstāvji.

Jaunākajā žurnālā

  • Naudas idejas
  • 01.04.2026.

Krāšanas ēnas puses

Ilustrācija — Freepik

Netīrā virtuve

Renē Redzepi savā Kopenhāgenas restorānā Noma 2021. gadā neilgi pēc tam, kad prestižais kulinārijas industrijas izdevums Restaurant savā ikgadējā atlasē to bija nosaucis par labāko restorānu pasaulē.

Ilgtermiņa noturība

Ogļrūpniecības un tērauda ieguves uzņēmums Metinvest aizsardzībai un humānajam atbalstam atvēlējis aptuveni 172 miljonus eiro, tajā skaitā būvējot frontes hospitāļus un komandpunktus. Foto no uzņēmuma arhīva
Elza Pērkone 1930. gadā savā kosmētikas salonā Skolas ielā 15. Viņas piedāvājums izcēlies ar «eleganci un māksliniecisku noskaņojumu»