VIDEO: Uzņēmēja Linda Lūse par Covid-19 laiku

Uzņēmēja Linda Lūse (centrā) ar kolēģēm Covid izraisītās krīzes laikā uzsāka savu produktu tirdzniecību tiešsaistē. Publicitātes foto

“Mēs nekoncentrējāmies uz to, ko nevaram izdarīt, bet uz to, ko varam. Interneta mājas lapa mums palīdzēja savu produkciju redzēt citādāk,” atklāj uzņēmēja Linda Lūse, kura kopā ar kolēģēm Covid izraisītās krīzes laikā sāka savu produktu tirdzniecību tiešsaistē.

“Pandēmija mums ļāva apstāties, padomāt par sevi, par to, ko varētu izdarīt labāk. Mums radās jauns dizains Love yourself, kas mums arī pašām lika atcerēties, ka jāpadomā arī par sevi,” uzsver Linda.

“Šis laiks mums iedeva mieru un atziņu, ka nauda un materiālā pasaule dzīvē nav svarīgākais, pēc kā tiekties. Pamatvērtība un virzītājspēks ir ģimene.”

TUESI.LV rada iedvesmojošus video stāstus par cilvēkiem Latvijā, kuri pielāgojušies Covid-19 izraisītās krīzes apstākļiem un spējuši atrast jaunas iespējas.

Projektu īsteno biedrība NEXT ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par projekta saturu atbild biedrība NEXT.

Pagaidām nav neviena komentāra

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar:

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu