VIDEO: Izaugsmes mācību vadītāja Kristīne Devi par Covid-19 laiku

Kristīne Devi. Publicitātes foto
Print Friendly, PDF & Email

“Mēs ļoti daudz varam sev palīdzēt, mainot savus paradumus un ikdienu. Iespējams, man nevajag tik daudz strādāt, jo man nevajag tik daudz naudas, lai tērētu to lietām, kuras man nemaz nav vajadzīgas, ar kurām es piesārņoju planētu,” uzskata izaugsmes mācību vadītāja Kristīne Devi, kura Covid pandēmijas laikā tiešsaistē vada mācības cilvēku fiziskai un garīgai izaugsmei.

“Mēs visi meklējam mīlestību. Tas ir vienīgais, kas mums ir vajadzīgs dzīvē. Kad mēs esam mīlestībā, mēs varam radīt,” uzsver Kristīne.

“Ļoti svarīgi ir sākt dzīvot iekšpusē, nevis ārpusē. Kamēr dzīvojam ārējo dzīvi, mēs uz to reaģējam. Tā ir reaģēšana, tā nav mūsu dzīves dzīvošana. Iekšējais darbs ir ļoti svarīgs, lai mēs sāktu dzīvot savu dzīvi,” ir pārliecināta Kristīne.

“Daba man ir dzīve. Daba esmu es un viss, kas ir apkārt. Ķermenis, kurš mums ir dots, ir dabas daļa. Mēs visi esam saistīti.”

TUESI.LV iedvesmojošie video stāsti ir par cilvēkiem Latvijā, kuri pielāgojušies Covid-19 izraisītās krīzes apstākļiem un spējuši atrast jaunas iespējas.

Projektu īsteno biedrība NEXT ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par projekta saturu atbild biedrība NEXT.

Pagaidām nav neviena komentāra

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar:

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu