VIDEO: Pašvaldības administrācijas vadītājs Atis Egliņš-Eglītis par Covid-19 laiku

Atis Egliņš-Eglītis. Publicitātes foto

“Es domāju, ka mēs vēl neesam visu pārdzīvojuši. Lielākie viļņi nebūs saistīti ar Covid vīrusu, bet ar sabiedrības psiholoģijas un garīgās veselības jautājumiem,” ir pārliecināts Cēsu novada pašvaldības administrācijas vadītājs Atis Egliņš-Eglītis.

“Kad vēl ir bijusi tik intensīva iespēja komunicēt sociālajos tīklos ar ministriem, pašvaldību vadītājiem, ierēdņiem, un arī saņemt atbildes? Demokrātija ir transformējusies. Tā nebūs tāda, kāda tā ir bijusi,” uzskata Atis.

“Man negribētos, ka mēs, sabiedrība, kļūstam kā vilku bars, kuriem ir jānotiesā un jāatrod kāds vainīgais. Populisms ir ļoti bīstams demokrātijai, sabiedrības veselībai un valsts konkurētspējai,” uzsver Atis.

“Ziemu un rundeni man ļāva pārdzīvot dažādas aktivitātes. Piemēram, es iemācījos slēpot. Ziemas baltums, sals, sarmainie rīti bija Dieva dāvana.”

TUESI.LV ir iedvesmojoši videostāsti par cilvēkiem Latvijā, kuri pielāgojušies Covid-19 izraisītās krīzes apstākļiem un spējuši atrast jaunas iespējas.

Projektu īsteno biedrība NEXT ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par projekta saturu atbild biedrība NEXT.

Pagaidām nav neviena komentāra

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar:

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu