VIDEO: Biedrības vadītāja Inese Vaivare par Covid-19 laiku

Biedrības vadītāja Inese Vaivare. Publicitātes foto
Print Friendly, PDF & Email

“Esmu cilvēks, kurš nemāk palikt malā. Ja redzu, ka ir problēma, man ir jāiesaistās. Tā man bija arī par pandēmiju,” stāsta biedrības vadītāja Inese Vaivare, kura kopā ar domubiedriem izveidoja brīvprātīgo kustību Viegli palīdzēt Covid izraisītās krīzes mazināšanai.

“Pasaulē paspilgtinājās problēmas par sieviešu lomu. Sievietes bija Covid krīzes priekšplānā – medicīnas māsas, kuras aprūpēja, skolotājas, kuras izglītoja, mātes, kurām bija jāstrādā un jāaprūpē bērni. Globāli mēs ieraudzījām, ka esošā sistēma nestrādā. Jautājums ir, vai lēmumu pieņēmēji, kas iegūst no sistēmas, kaut ko mainīs,” jautā Inese.

“Es domāju, ka mums jāiemācās dzīvot droši. Man nešķiet, ka šausmināšanās ir tā vērta. Vienkārši ir jādara. Nevajadzētu aizmirst cilvēkus, kuri zaudēja un kuriem vēl aizvien ir grūti – mazos uzņēmumus, kuri ilgstoši bija ciet, vai pusaudžus, kuriem nepieciešams psiholoģiskais atbalsts,” uzskata Inese.

“Gribu novēlēt katram cilvēkam atrast divas stundas nedēļā labam darbam kāda cita labā. Ja mēs katrs dāvinātu divas stundas, tad mēs neapšaubāmi dzīvotu daudz labākā pasaulē. To var darīt gan profesionāļi, gan jebkurš cilvēks.”

TUESI.LV ir iedvesmojoši video stāsti par cilvēkiem Latvijā, kuri pielāgojušies Covid-19 izraisītās krīzes apstākļiem un spējuši atrast jaunas iespējas.

Projektu īsteno biedrība NEXT ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par projekta saturu atbild biedrība NEXT.

Pagaidām nav neviena komentāra

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar:

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu