VIDEO: Uzņēmējas Aiga Vaitkus un Inga Ziņģe-Pupiņa par Covid-19 krīzi

Aiga Vaitkus un Inga Ziņģe-Pupiņa. Publicitātes foto
Print Friendly, PDF & Email

Latvijas iedvesmas stāstu vietnē TUESI.LV publicēts video par uzņēmējām Aigu Vaitkus un Ingu Ziņģi-Pupiņu, kuras savā dizaina risinājumu uzņēmumā un kopstrādes telpā Covid krīzes laikā uzsākušas vairākus jaunus projektus un veido savas pilsētas svētku noformējumu.

“Man liekas, ka dzīve vispār sastāv no ļoti daudzām krīzēm. Īpaši, ja tu esi uzņēmējdarbībā vai veic kādas privātas iniciatīvas, ne vienmēr visu ir iespējams paredzēt. Mēs vienmēr meklējam radošās izejas,” uzsver Inga.

“Mēs piegājām ar ļoti lielu atbildību tam, ka mums šajā laikā ir jārada jauna pieredze. Mēs tajā investējām savu laiku un visus resursus. Bija arī rezultāts – mēs saņēmām ļoti daudz pozitīvu atbilžu konkursos, kuros piedalījāmies,” stāsta Aiga.

“Daudziem šis laiks ir bijis patiesības laiks. Daudziem ir pārplīsis tas rozā balons, ko viņi ir uzbūvējuši apkārt ap savu ego, kur ir droša un paredzama vide. Man liekas, ka šis ir ļoti labs laiks cilvēka iekšējās būtības nostiprināšanai. Cilvēki šajā laikā ir kļuvuši daudz vienkāršāki un patiesāki,“ saka Aiga.

“Ir sākusies jauna pasaule. Jau tagad iezīmējas lietas, kuras pašiem vajadzētu apgūt un noteikti mācīt mūsu bērniem – radošums, elastība, emocionālā noturība, personīgā izaugsme, slāpes pēc jaunām zināšanām. Tās visas palīdzēs mums augt, iet uz priekšu un dzīvot,” ir pārliecināta Inga.

TUESI.LV Covid-19 ir iedvesmojoši video stāsti par radošajiem cilvēkiem Latvijā, kuri pielāgojušies jaunajiem apstākļiem un Covid-19 izraisīto krīzi spējuši izmantot kā iespēju. TUESI.LV Covid-19 video stāstus veido biedrība NEXT sadarbībā ar Kultūras ministriju.

Pagaidām nav neviena komentāra

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar:

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu