VIDEO: Uzņēmējs Lejasciema pagastā: “Ja dari darbu ar pilnu atdevi, viss sanāks”

Uzņēmējs Endijs Ozols. Publicitātes foto
Print Friendly, PDF & Email

“Darīt visu pēc tīrākās sirdsapziņas – es ticu, ka tieši tā ir jāstrādā. Ja dari darbu ar pilnu atdevi, tad arī viss sanāks. Jebkam pamatā ir vajadzīgs darbs un vēlēšanās darīt. Ar to arī pietiek, lai kaut ko iesāktu,” uzskata uzņēmējs Endijs Ozols no Lejasciema pagasta Gulbenes novadā.

“Visi meklē to, kā nav. Ja dzīvo pilsētā, gan jau gribas pie dabas. Tas kļūst krietni aktuālāk, īpaši pēdējā laikā, kad visus mudina iet atpūsties dabā un daudz nedrūzmēties,” uzsver Endijs.

“Nav jēgas satraukties par lietām, ko nevar ietekmēt. Jāmēģina darīt viss, kas ir pašu spēkos, lai situāciju uzlabotu. Globālo krīzi mēs nevaram ietekmēt. Ne tikai mums klājas grūti, arī visi pārējie to izjūt,” saka Endijs.

“Šeit man viss sanāk. Viss, ko daru, izdodas, tāpēc arī gribu šeit palikt. Es šeit dzīvoju, strādāju un cenšos to visu darīt tā, lai būtu no manis arī kāds pienesums valstij. Esmu daļa no Latvijas.”

Projekts TUESI.LV rada video stāstus par jauniem un iedvesmojošiem cilvēkiem dažādās Latvijas vietās, kuri ar savu darbu un piemēru veido labāku Latviju.

Pagaidām nav neviena komentāra

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar:

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu