VIDEO: Rīgas vēlēšanu duelis Nr.1: Einārs Cilinskis un Linda Ozola 10

Linda Ozola un Einārs Cilinskis. Foto: Lauris Aizupietis
Print Friendly, PDF & Email

Žurnāls Ir pirms Rīgas domes vēlēšanām iztaujā mēra kandidātus, lai atklātu viņu plānus. Šoreiz priekšvēlēšanu dueļi notiks starp divu partiju kandidātiem, kuras uzrunā vienus un tos pašus vēlētājus. Pavisam Ir plāno iztaujāt sešus līderus, kuru partijas bijušas pie stūres domē līdz šim vai nopietni pretendē pārņemt varu.

Pirmajā priekšvēlēšanu dueļa epizodē uzziniet, ko galvaspilsētai sola Nacionālās apvienības un Latvijas Reģionu apvienības kopējā saraksta līderis Einārs Cilinskis un Linda Ozola no Jaunās konservatīvās partijas!

Dueli žurnālā Ir varat lasīt šeit.

Komentāri (10)

lindab456 09.08.2020. 14.13

Politiķi runā par Lielrīgas reģionu, latviešu vēlētājiem un liek uz to cerības, bet cik tas ir pamatoti? Vai šobrīd ir reāls priekšstats par esošo situāciju Pierīgā? Ir pašvaldības vadītāji, bet kas ir tie, kas būvē lielā skaitā ciematiņus un kas tur dzīvo – vai latviešiem tam ir nauda?
Vai ir kādi aprēķini, t. sk., Pierīgas pašvaldībās, kādos apjomos dēļ nodokļu politikas, nenomaksātiem nodokļiem tiek noņemti īpašumi vietējiem, latviešiem – kā mainās iedzīvotāju sastāvs?

+1
0
Atbildēt

1

  lindab456 > lindab456 09.08.2020. 14.35

  Visas partijas runā par zaļu Rīgu, par pilsētas apzaļumošanu, kā tiks stādīti koki, ieskaitot dārgus lielos kokus esošo, nocirsto vietā, bet izvairās pieminēt RM, Pierīgas mežus, kuru uzdevums ir apgādāt pilsētu ar skābekli un mazināt smogu, un, kas ir Rīgas plaušas.
  Vai kāds ir apskatījies uz pilsētu un Pierīgu plašākā kopskatā, kas nemelo – Satelīta uzņēmuma kartēs – kas ir palicis pāri no Pierīgas mežiem? Vai šaha galdiņa strēmeles vairs ir mežs un spēj pildīt savas funkcijas un, kas notiek ar purviem? Situācija ar purviem ir dramatiska, tos izrok milzu apmēros, kā nekad agrāk, arī Tīreli, strēlnieku cīņu vietas – pāri paliek tuksnesis.
  Meži un purvi ir tie, kas nodrošina Latvijas unikālo mikroklimatu, ir ekosistēmas pamats – kas atbildēs par to iznīcināšanu?

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 09.08.2020. 07.43

Ak nabaga nabaga latviešu tauta – kā politiķi ar mediju starpniecību mums drāž prātus un piedirš mūsu dvēseles.
Lūk, valsts subsidētais privātais medijs – rīga tv24 – no rīta līdz vakaram daži – konkrēti – zzs, na , a/ par – slapjām mutēm un karstām sirdīm sola – kā tādās daudzsolīšanas sacīkstēs – mēs par pensipnāriem, kuriem nav naudiņas, mēs par atlaidēm.

Paši rada likumus, uztur medijus un tiesu sistēmu, kas līdzdarbojas tautas nežēlīgā drāšanā un tad pēkšņi – ups – tādi nabagu žēlotāji, ka jāmeklē mutautiņš asaru slaucīšanā.
Ceriņš atbilstoši aktiermākslas noteikumiem krata galvu, knapi valda līdzjūtības un aizkustinājuma asaras, tā vietā lai tam pašam Tavaram pajautātu – bet kā tad ar Truksni Jūrmalā? Par ko ir pārvērsta Jūrmala ZZS valdīšanas gados

Tā lielākā amoralitāte ir tā, ka mums – nodokļu maksātājiem jāuztur šādi bezdievīgi bumbiņdirsēji politiķi un žurnālisti

Ja koalīcijas partijas saeimā esot neko no solītā !!!! – nav spējušas izpildīt, tad kāpēc mediji nevis analizē partiju= politiķu neizpildītos solījumus, bet gan ļauj mums melot – ka Rīgas Domē varu iegūstot kaut ko izdarīs?

Jā – Latvija kā valsts eksistēs, protams, bet latviešu tauta turpinās strauji izmirt.

Tai politiķu, mediju, tiesu varas tukšajai muldēšanai ir cilvēku dzīvību cena.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 07.08.2020. 18.38

Pirmajā brīdī ļoti nopriecājos, kad uzzināju, ka ASV Lembergu nocēluši no trases. Bet līdzīgi daudziem – uzdevu jautājumu – kāpēc ne Šķēle un Šlesers? Kad ltv1 pārādījās reklāmas raidījums ar ASV latgalieti, kurš Skultē grob celt gāzes termināli, kad lasīju ostu ziņas, LDz ziņas – tad sapratu, ka JKP tas tiediskums ir tikai līdzeklis pašu interešu – proti – partijas sponsoru – interešu īstenošanai.

+2
-2
Atbildēt

3

  Sskaisle > Sskaisle 07.08.2020. 18.42

  Tad nāca gsismā šokējoši ciniska informācija par Jurašu. Ka tik ciniski var melot un palikt saeimā – nu nē – to vēl nosaukt par tiesiskumu – kaut ko tādu var tikai cilvēki, kuri savus līdzcilvēkus uzskata par muļķiem.
  Tēlaini izsakoties – tāds tiesiskums ir nāvīgs latviešu tautai, Latvijai kā nacionālai valstij.

  +1
  -2
  Atbildēt

  0

  QAnon > Sskaisle 09.08.2020. 02.47

  Kāds sakars ar Lembergu? Čekas kuces sarīkoja vērienīgu, kremļa pasūtītu, diversiju pret Latvijas ostām.

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > Sskaisle 07.08.2020. 18.51

  Kā es saprotu, kāpēc Latvijā jāceļ nodokļi par cilvēkiem privātopašumā esošo mājokli un zemi.

  Jo korpucija izskausta netiek, pat neplāno to darīt, nodokļu sistēma sakārtota netiek, bet naudu vajag.

  Kur ņemt? Pareizi – atņemt nabagiem. Nevis pašiem bagātākajiem arī likt maksāt , bet ņemt nost nabagiem.

  Un te atkal parādās JKP divkosība. Piemēram, Bordāns ātri un viegli dabūja cauri likumu, kas paredz, ka tad , ja ātro kredītu firma nevarēs atgūt naudu un iegūt peļņu no tā, kurš aizņēmās – tos zaudējumus firmai segs valsts.

  Un tie nebūs tūkstoši, tie būs miljoni. Un valstij tie būs jāatņem kādam un tie kādi būs visi tie, kurus Latvijas valsts ir padarījusi par maksāt un tiesāties nespējīgiem nabagiem.

  Tagad lūk sāk ar kadastrālās vērtības celšanu un tad atlaižu daudzsolīšanu.

  Lai Visi Debesu Svētie mūs glābj no jkp –

  un no šuplinskas , lai mūs pasargā.

  +2
  -1
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar:

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu