
Patruļpoliciste Krievijā. Foto: EPA/LETA
Latiņinai uzbruka arī pērngada augustā
Trešdienas, 19.jūlija, naktī noticis uzbrukums avīzes "Novaja gazeta" un radio "Eho Moskvi" žurnālistes Jūlijas Latiņinas namam - ļaundari ēku apsmidzinājuši ar "nezināma sastāva kodīgu gāzi", vēsta portāls "Meduza".
Uzbrukuma dēļ bez pašas žurnālistes cietuši viņas vecāki, divi kaimiņi un divi viņu mazbērni, pastāstīja Latiņina. Izmantotā viela tomēr nav nodarījusi lielu ļaunumu veselībai. "Tā bija kaut kāda viela ar vemšanas refleksu izraisošu smaku," teica žurnāliste.
Viņa teica, ka par notikušo negrasās vērsties policijā. Tomēr advokāts Anatolijs Kučerena, kurš vada Iekšlietu ministrijas sabiedrisko padomi, teica, ka pie viņa griezies avīzes "Novaja gazeta" galvenais redaktors Dmitrijs Muratovs un sākta notikušā pārbaude.