Policija prasa tiesu piespiest "Zemgales Ziņu" žurnālistu atklāt informācijas avotu; Kupčs atsakās

  • ir.lv
  • 29.11.2013.
Policijā vērsies Jelgavas novada domes priekšsēdētāja Ziedoņa Caunes jurists "stirnu buku lietā" Dzintars Lagzdiņš. Viņš vienlaikus sniedz arī juridiskos pakalpojumus pašvaldībai, Foto: Ieva Lūka, LETA

Policijā vērsies Jelgavas novada domes priekšsēdētāja Ziedoņa Caunes jurists "stirnu buku lietā" Dzintars Lagzdiņš. Viņš vienlaikus sniedz arī juridiskos pakalpojumus pašvaldībai, Foto: Ieva Lūka, LETA

Žurnālists apņēmies neatklāt savu informatoru, vismaz ne šajā lietas stadijā

Jelgavas novada domes ārpakalpojumos algotā jurista Dzintara Lagzdiņa neslavas celšanas lietā laikraksta "Zemgales Ziņas" galvenā redaktora vietniekam Edgaram Kupčam pēc policijas ierosinājuma tiesā lūgs atklāt informācijas avotu saistībā ar atklātas tiesas sēdes protokola kopijas saņemšanu, aģentūra LETA uzzināja Jelgavas tiesā.

Jelgavas tiesas priekšsēdētāja palīdze Dace Šmēdiņa aģentūru LETA informēja, ka ierosināta kriminālprocesa ietvaros Jelgavas tiesā ir saņemts procesa virzītāja ierosinājums par pienākumu atklāt informācijas avotu, kas tiks skatīts slēgtā tiesas sēdē, kurā tiks uzklausīts Kupča viedoklis.

Viņa skaidroja, ka pirmstiesas izmeklēšanas procesā saskaņā ar Kriminālprocesa likumu darbības, kas skatāmas tiesas sēdēs, izskata slēgtās sēdēs.

Jaunākajā žurnālā