VIDEO: Vai Eiropa drīkst deportēt patvēruma meklētājus uz Ruandu? • IR.lv

VIDEO: Vai Eiropa drīkst deportēt patvēruma meklētājus uz Ruandu?

1
Attēls no video
ARTE

Apvienotās Karalistes pretrunīgais plāns sūtīt nelegālos robežšķērsotājus uz Ruandu iedvesmojis Eiropas Parlamenta lielāko – Tautas partiju, bet vai tas atbilst cilvēktiesībām?

ES konservatīvie runā par Lielbritānijas pretrunīgo piedāvājumu sūtīt nelikumīgos patvēruma meklētājus uz valsti Centrālāfrikā. Šo plānu atbalsta Eiropas Komisijas prezidente Urzula fon der Leiena. Šajā Eiropas raidsabiedrības ARTE raidījumā uzzināsim, kā plāns varētu izskatīties un vai tas ir nedemokrātisks.

 

Redakcijas piebilde: video raidsabiedrības ARTE mājaslapā būs apskatāms līdz šāgada 27.aprīlim.

Šo iknedēļas raidījumu veido Eiropas sabiedriskā raidorganizācija ARTE. Tas tiek publicēts deviņās valodās, pateicoties sadarbībai ar El País (Spānija), Gazeta Wyborcza (Polija), Internazionale (Itālija), Kathimerini (Grieķija), Le Soir (Beļģija), Telex (Ungārija) un Ir (Latvija). Projektu finansē Eiropas Savienība no European Media Platforms līdzekļiem.

Komentāri (1)

Uldis.M42 01.04.2024. 14.45

Visi nelegāļi, kas gada laikā atkārtoti izdarījuši administratīvos pārkāpumus, jeb 6 mēnešus nav maksājuši nodokļus, ir iezīmējami un salādējami kuģos un izmetami Āfrikas valsts, kur risinās kara darbība, krasta tuvumā, kopā ar visu welcom’istu ģimenēm. Pret tiem, kas ved nēģerus un arābus pāri Vidusjūrai, ir jārīkojas kā pret pirātiem 17. gadsimtā.

0
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu