Šķiltava nr.209: Nolido Kariņš. Migā ar Helmani. Kā Latvijai izdevās iekļūt NATO? • IR.lv

Šķiltava nr.209: Nolido Kariņš. Migā ar Helmani. Kā Latvijai izdevās iekļūt NATO?

podkāsts šķiltava
Pauls Raudseps

Lieldienas ir labo ziņu svētki. Pavasaris stāv pie durvīm, baznīcās pasludina, ka Kristus ir augšāmcēlies, svētku galdu rotā raibas olas, bet dārzā slēpjas Lieldienu zaķa atnestās šokolādes oliņas. Protams, žurnālistiem pārlieku labas ziņas vienmēr liekas nedaudz aizdomīgas. Jāsāk uzdot skeptiskus jautājumus, piemēram – kā tas var būt, ka zaķis dēj olas? Lai pat svētku laikā nezaudzētu žurnālistisko asumu, šajā raidījumā runāsim ne tikai par labām ziņām, piemēram, ka Latvija atzīmē 20 gadus kopš iestāšanās pasaules spēcīgākajā militārajā aliansē NATO, bet uzdosim arī skeptiskus jautājumus par prieka vēsti Nacionālās apvienības biedriem, ka viņus gaida siltas vietas Ogres pašvaldībā, un vērtēsim jaunākās ziņas, ka Krišjānis Kariņš paziņojis par atkāpšanos no ārlietu ministra amata.

Par šiem un citiem jautājumiem šonedēļ spriež Baiba Litvina, Aivars Ozoliņš un Pauls Raudseps. 

Raidierakstā Šķiltava Ir žurnālisti katru piektdienu izskaidro, apspriež un reizēm arī iesmej par nedēļas politiskajiem un sabiedriskajiem notikumiem. Atklāj gan notikumu, gan pašu darba aizkulises, kurām neatrodas vieta tradicionālajā drukātā žurnāla rāmjos. Raidieraksts ir pieejams Ir.lv, Spotify, Apple un Google Podcasts.

Labākais veids, kā atbalstīt mūsu redakcijas darbu – abonēt Ir.

Esam arī pateicīgi visiem, kas gatavi atbalstīt tieši Šķiltavu – to var darīt šeit: https://donate.stripe.com/3cseXT7E8guidmoaF2

Ja vēlaties ziedot atkārtoti, to var darīt šeit: https://buy.stripe.com/fZe9Dzf6Ace2gyAdRf

Atcelt savu regulāro ziedojumu varat šeit: https://billing.stripe.com/p/login/bIY8wQ7847sH0owdQQ 

 

Pagaidām nav neviena komentāra

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu