Šķiltava nr.204: Divu kara gadu mācības. Tiesībsargs - cenzors. Muktupāvels izjāj prūšu zemi • IR.lv

Šķiltava nr.204: Divu kara gadu mācības. Tiesībsargs – cenzors. Muktupāvels izjāj prūšu zemi

podkāsts šķiltava
Pauls Raudseps

Ir dzīvē mirkļi, kurus neaizmirst, un tāds noteikti ir brīdis, kad 2022. gada 24. februārī saņēmām pirmās ziņas par Kijivas un citu Ukrainas pilsētu bombardēšanu. Kopš tās dienas esam piedzīvojuši gan bailes, gan cerību, gan niknumu, gan pacēlumu. Lai gan Latvijas pieredzētais nav nekādā gadījumā liekams vienos svara kausos ar to, kas bijis jāpārdzīvo Ukrainai un ukraiņiem, nevaram nepamanīt, ka daudz kas ir mainījies gan mūsos pašos, gan mūsu valstī. Šajā raidījumā Ir žurnālisti Laura Dumbere, Aivars Ozoliņš un Pauls Raudseps spriež, kā aizgājušajos divos gados pārvērtusies Latvijas sabiedrība, un kam vēl būtu jānotiek.

Kolēģi pievēršas arī Tiesībsarga policejiskajai pieejai sarežģītai un sensitīvai tēmai – jauniešu seksuālai uzvedībai, un kopā priecājas par jaunumiem par senprūšiem, kurus Laura uzzinājusi intervijā ar Valdi Muktupāvelu.

Podkāstā Šķiltava Ir žurnālisti katru piektdienu izskaidro, apspriež un reizēm arī iesmej par nedēļas politiskajiem un sabiedriskajiem notikumiem. Atklāj gan notikumu, gan pašu darba aizkulises, kurām neatrodas vieta tradicionālajā drukātā žurnāla rāmjos. Podkāsts ir pieejams Ir.lv, Spotify, Apple un Google Podcasts.

Labākais veids, kā atbalstīt mūsu redakcijas darbu – abonēt Ir.

Esam arī pateicīgi visiem, kas gatavi atbalstīt tieši Šķiltavu – to var darīt šeit: https://donate.stripe.com/3cseXT7E8guidmoaF2

Ja vēlaties ziedot atkārtoti, to var darīt šeit: https://buy.stripe.com/fZe9Dzf6Ace2gyAdRf

Atcelt savu regulāro ziedojumu varat šeit: https://billing.stripe.com/p/login/bIY8wQ7847sH0owdQQ 

Pagaidām nav neviena komentāra

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu