Šķiltava nr. 202: Smaidīgais VID. Klusējošais KNAB. Guļbaļķu grodums • IR.lv

Šķiltava nr. 202: Smaidīgais VID. Klusējošais KNAB. Guļbaļķu grodums

podkāsts šķiltava
Pauls Raudseps

Cik reālas ir Valsts ieņēmumu dienesta jaunās ģenerāldirektores Baibas Šmites-Roķes cerības pārvērst viņas vadīto iestādi par tādu, ar kuru cilvēkiem ir ērti un patīkami kontaktēties? Vai šādas izmaiņas tiešām varētu palīdzēt mazināt ēnu ekonomiku? Kāpēc Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja darbība pēdējos gados bijusi mazāk pamanāma, nekā agrāk? Ko šajā sakarā vajadzētu darīt? Brīvdabas muzejs šogad svin simto jubileju. Vai pienācis laiks tajā uzcelt arī Līvānu mājiņu? Par šiem un citiem jautājumi spriež žurnāla Ir kolēģi Māra Miķelsone, Aivars Ozoliņš un Pauls Raudseps.

Podkāstā Šķiltava Ir žurnālisti katru piektdienu izskaidro, apspriež un reizēm arī iesmej par nedēļas politiskajiem un sabiedriskajiem notikumiem. Atklāj gan notikumu, gan pašu darba aizkulises, kurām neatrodas vieta tradicionālajā drukātā žurnāla rāmjos. Podkāsts ir pieejams Ir.lv, Spotify, Apple un Google Podcasts.

Labākais veids, kā atbalstīt mūsu redakcijas darbu – abonēt Ir: ir.lv/abonesana/zurnals-ir/

Esam arī pateicīgi visiem, kas gatavi atbalstīt tieši Šķiltavu – to var darīt šeit: https://donate.stripe.com/3cseXT7E8guidmoaF2

Ja vēlaties ziedot atkārtoti, to var darīt šeit: https://buy.stripe.com/fZe9Dzf6Ace2gyAdRf

Atcelt savu regulāro ziedojumu varat šeit: https://billing.stripe.com/p/login/bIY8wQ7847sH0owdQQ

Pagaidām nav neviena komentāra

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu