VIDEO: Teroristu uzbrukumu risks Eiropā • IR.lv

VIDEO: Teroristu uzbrukumu risks Eiropā

2
2. decembra vakarā Parizē kāds vīrietis, kuru Francijas varas iestādes jau zināja kā radikālu islāmistu, nāvējoši sadūra vācu tūristu un ievainoja divus cilvēkus. Foto - Gauthier Bedrignans/Hans Lucas/AFP
ARTE

Vai Eiropa tiešām ir pakļauta augstākam terorisma riskam? Raidsabiedrības ARTE iknedēļas apskats veltīts šai tēmai.

Pēc nāvējošā uzbrukuma Parīzē un vairāku aizdomās turamo aizturēšanas Vācijā bailes no teroristu uzbrukumiem Eiropā pieaug. Vai draudu līmenis tiešām ir mainījies? Kaut arī Izraēlas un Hamās konflikts ir izraisījis paaugstinātu spriedzi un politisku polarizāciju, varas iestādes par islāmistu terora draudiem brīdināja vēl pirms Hamās uzbrukuma Izraēlai 7. oktobrī. Šoreiz pētījām Eiropola statistiku un runājām ar drošības ekspertu, lai uzzinātu atbildes uz satraucošajiem jautājumiem.

 

Redakcijas piebilde: video ARTE mājaslapā būs pieejams līdz 6.01.2024.

Šo iknedēļas raidījumu veido Eiropas sabiedriskā raidorganizācija ARTE. Tas tiek publicēts deviņās valodās, pateicoties sadarbībai ar El País (Spānija), Gazeta Wyborcza (Polija), Internazionale (Itālija), Kathimerini (Grieķija), Le Soir (Beļģija), Telex (Ungārija) un Ir (Latvija). Projektu finansē Eiropas Savienība no European Media Platforms līdzekļiem.

Komentāri (2)

Atis Priedītis 11.12.2023. 18.25

Lai terorisma un vardarbību draudus mazinātu ir jānotiek ļoti lielām izmaiņām cilvēku pasaules uzskatā. Pēc dažām dienām iznāks fantastikas grāmata “Piecas minūtes pirms apokalipses”, kurā ir prognozēta cilvēces nākotne bez kariem, slepkavībām un apokalipses.
Grāmatas faila adrese:
https://failiem.lv/f/dyqwuqmdrb

0
0
Atbildēt

1

  Uldis.M42 > Atis Priedītis 14.12.2023. 19.34

  Fufels. Ir bargi jāsoda, tādus kā Merkele, Makrons, mūsu pašu velkomisti, UA dalītāji FSBešņikiem un bandītiem, vai Skandināvijas marksistus, kuri velk Eiropā svešos. Tiem izdzimteņiem, kas no Tunisijas krasta uz Lampedūzas salu ved džihāda pabalsta migrantus, vai vienkārši melnos parazītus, ir pelnījuši sodu, kādu 18. gadsimtā piesprieda pirātiem.
  ASV, pateicoties neliešu, plānprātiņu, parazītu, melno rasistu un sodomītu savēlētām padibenēm, kopš 2021. gada ir ieradušies vismaz 6 miljoni nelegāļu, līdzi nesot ieročus, Ķīnā ražotos opiātu surogātus, kokaīnu no Ekvadoras, Venecuēlas, Kolumbijas, Bolīvijas un Peru un Meksikas karteļu metamfetamīnu un, kā nupat ziņoja FIB direktors ir izveidojuši nopietnus kriminālos grupējumus, kas izglītoti un labi ekipēti, kas prot atslēgt signalizācijas un kameras, nodarbojas ar zādzībām un laupīšanām, bet viņš tomēr nomierināja iedzīvotājus, ka ja tie labprātīgi šķirsies no naudas un dārglietām, tad to dzīvības būs samērā drošībā, turklāt vairs nav tie laiki, kad krietnie amerikāņi drīkstēja aizsargāt savu mantu, veselību un dzīvību. Mūsdienās, kad policija ne vienkārši nošauj melnādaino noziedznieku, kas pretojas, bet kad tas, kā Kariņa, Streipa un Raudsepa sugas brālis laupītājs, narkotirgotājs un narkomāns, afronigers Floids nosprāgt, tāpēc ka aizturēšanas brīdī sametis mutē ripas, tad policistu iebāž cietumā.
  Vismaz pēdējos 40 gadus policisti ASV spiesti ar nēģeriem būt saudzīgi, kā ar jēlām olām, tāpēc katrs melīgais kuces bērns, kurš apgalvo, ka krietnais policists un ģimenes galva Dereks Šovens to mēslu esot nožņaudzis, pelnījis rīklē pus litru uzvārītas eļlas.

  0
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu