Podkāsts nr.181: Rīgas domē kārto attiecības; neciešami karstais jūlijs; spilgtā Lolita Tomsone • IR.lv

Podkāsts nr.181: Rīgas domē kārto attiecības; neciešami karstais jūlijs; spilgtā Lolita Tomsone

podkāsts šķiltava
Pauls Raudseps

Izrādās, ka nesaskaņām Rīgas domes koalīcijā ir dziļas saknes, tās neradās pēkšņi šī gada maijā. Vai līdzšinējiem politiskajiem partneriem tiešām ir vēlme turpināt sadarbību? Šajā Šķiltavas raidījumā žurnāliste Jana Altenberga, Ir galvenā redaktore Nellija Ločmele un komentētājs Pauls Raudseps cenšas saprast, kas ir cēlonis konfliktam starp «pārmaiņu koalīcijas» dalībniekiem, un vai Rīgu tiešām gaida ārkārtas vēlēšanas. Nellija pastāsta par ekstremālo karstumu, kuru pieredzējusi Fīniksā — ASV pilsētā, kura jūlijā piedzīvoja nepieredzēti garu un mokošu karstuma vilni. Kolēģi arī dalās iespaidos par žurnālā publicēto interviju ar Žaņa Lipkes memoriāla vadītāju, aktīvisti Lolitu Tomsonu, un atgādina, kāpēc ir tik svarīgi atcerēties nesen mūžībā aizgājušo dziedātāju Šineidu O’Konoru.

Podkāstā Šķiltava Ir žurnālisti katru piektdienu izskaidro, apspriež un reizēm arī iesmej par nedēļas politiskajiem un sabiedriskajiem notikumiem. Atklāj gan notikumu, gan pašu darba aizkulises, kurām neatrodas vieta tradicionālajā drukātā žurnāla rāmjos. Podkāsts ir pieejams Ir.lv, Spotify, Apple un Google Podcasts.

Labākais veids, kā atbalstīt mūsu redakcijas darbu — abonēt Ir: ir.lv/abonesana/zurnals-ir/

Esam arī pateicīgi visiem, kas gatavi atbalstīt tieši Šķiltavu — to var darīt šeit: https://donate.stripe.com/3cseXT7E8guidmoaF2

Ja vēlaties ziedot atkārtoti, to var darīt šeit: https://buy.stripe.com/fZe9Dzf6Ace2gyAdRf

Atcelt savu regulāro ziedojumu varat šeit: https://billing.stripe.com/p/login/bIY8wQ7847sH0owdQQ 

 

Pagaidām nav neviena komentāra

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu