Podkāsts nr.160: Nobela prēmijas laureāte par Krieviju un karu; īpaši cilvēki, kurus izliekamies neredzam; kā vedas cīņa pret korupciju? • IR.lv

Podkāsts nr.160: Nobela prēmijas laureāte par Krieviju un karu; īpaši cilvēki, kurus izliekamies neredzam; kā vedas cīņa pret korupciju?

podkāsts šķiltava
Pauls Raudseps

Ir daudzas lietas, kuras mēs labprāt neredzētu un tāpēc izliekamies nemanām, bet tāpēc vien tās nepazūd. Šonedēļ žurnālā Ir publicējam ekskluzīvu interviju ar Nobela prēmijas laureāti, ukraiņu cilvēktiesību aizstāvi Oleksandru Matvijčuku. Viņa pamatoti pārmet pasaulei, ka Krievijas cilvēktiesību pārkāpumu ignorēšana noveda pie kara, jo deva Putinam pārliecību, ka uzbrukums Ukrainai netiks sodīts. Tagad daudzi viņai piekristu, tomēr tad arī jāspēj paskatīties uz sevi un jāprasa — ko mēs paši izvēlamies neredzēt, jo mums īstermiņā tā ir ērtāk? Ko ignorējam paši savā apkārtnē un sabiedrībā? Par šiem un citiem jautājumiem spriež Ir žurnālisti Agnese Meiere, Aivars Ozoliņš un Pauls Raudseps.

Podkāstā Šķiltava Ir žurnālisti katru piektdienu izskaidro, apspriež un reizēm arī iesmej par nedēļas politiskajiem un sabiedriskajiem notikumiem. Atklāj gan notikumu, gan pašu darba aizkulises, kurām neatrodas vieta tradicionālajā drukātā žurnāla rāmjos. Podkāsts ir pieejams Ir.lv, Spotify, Apple un Google Podcasts.

Labākais veids, kā atbalstīt mūsu redakcijas darbu — abonēt Ir:ir.lv/abonesana/zurnals-ir/

Esam arī pateicīgi visiem, kas gatavi atbalstīt tieši Šķiltavu — to var darīt šeit: https://donate.stripe.com/3cseXT7E8guidmoaF2

Pagaidām nav neviena komentāra

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu