Podkāsts nr.157: Plūdi Jēkabpilī. Nauda Magoņa kabatā. Vai robežas sargi pārkāpuši robežu?

podkāsts šķiltava
Pauls Raudseps

Šonedēļ visas Latvijas uzmanību piesaistīja plūdi Jēkabpilī. Taču ziemas paliem nevajadzētu aizskalot interesi par citiem svarīgiem notikumiem. Šajā Šķiltavas raidījumā Ir žurnālisti Baiba Kļava, Aivars Ozoliņš un Pauls Raudseps vērtē gan «krīzes menedžeru» spējas tikt galā ar krīzi Daugavas krastos, gan šo plūdu plašāko nozīmi. Kolēģi skaidro, kāpēc bijušais Latvijas Dzelzceļa prezidents Uģis Magonis jau otro reizi nonācis uz apsūdzētā sola, un vai šīs krimināllietas atklātie trūkumi valsts uzņēmumu pārvaldē tikuši novērsti. Žurnālisti arī spriež, kāpēc ārkārtas situācijā pie Baltkrievijas robežas sāk radīt bažas par tiesiskuma principu ievērošanu Latvijā, un vērtē jaunās veselības ministres Līgas Meņģelsones intervijā teikto.

Podkāstā Šķiltava Ir žurnālisti katru piektdienu izskaidro, apspriež un reizēm arī iesmej par nedēļas politiskajiem un sabiedriskajiem notikumiem. Atklāj gan notikumu, gan pašu darba aizkulises, kurām neatrodas vieta tradicionālajā drukātā žurnāla rāmjos. Podkāsts ir pieejams Ir.lv, Spotify, Apple un Google Podcasts.

Labākais veids, kā atbalstīt mūsu redakcijas darbu — abonēt Ir: ir.lv/abonesana/zurnals-ir/

Esam arī pateicīgi visiem, kas gatavi atbalstīt tieši Šķiltavu — to var darīt šeit: https://donate.stripe.com/3cseXT7E8guidmoaF2

 

Pagaidām nav neviena komentāra

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu