Podkāsts nr.153: Ministru vārdi un darbi. Valdība ar laika degli. Virtuālo uzbrukumu reālās sekas • IR.lv

Podkāsts nr.153: Ministru vārdi un darbi. Valdība ar laika degli. Virtuālo uzbrukumu reālās sekas

podkāsts šķiltava
Pauls Raudseps

Trešdien Saeima apstiprināja jauno ministru kabinetu. Vārdi nu ir zināmi — gan ministru, gan valdības deklarācijas — bet kā būs ar darbiem? Vai tie sakritīs ar vārdiem, un vai to vispār būs iespējams noskaidrot?

Šajā raidījumā Ir žurnālisti Māra Miķelsone, Aivars Ozoliņš un Pauls Raudseps pievēršas jaunajai valdībai. Kādi ir šonedēļ apstiprinātie ministri? Kādas ir viņu prioritātes? Valdības deklarācijā ir milzum daudz neskaidru solījumu. Vai teksta kvantitāte spēj pāraugt rīcības kvalitātē? Un kāda ir jaunās valdības «ilgtspēja»? Trīs kolēģi apspriež arī somu žurnālistes Jesikas Aro pētījumu par Putina troļļiem un to upuriem un nosauc nozīmīgākos pēdējās nedēļas notikumus Ukrainas karā.

Podkāstā Šķiltava Ir žurnālisti katru piektdienu izskaidro, apspriež un reizēm arī iesmej par nedēļas politiskajiem un sabiedriskajiem notikumiem. Atklāj gan notikumu, gan pašu darba aizkulises, kurām neatrodas vieta tradicionālajā drukātā žurnāla rāmjos. Podkāsts ir pieejams Ir.lv, Spotify, Apple un Google Podcasts.

Labākais veids, kā atbalstīt mūsu redakcijas darbu — abonēt Ir: ir.lv/abonesana/zurnals-ir/

Dāvini žurnālu Ir Ziemassvētkos: https://ir.lv/abonesana/davini-svetkos-zurnalu-ir/

Esam arī pateicīgi visiem, kas gatavi atbalstīt tieši Šķiltavu — to var darīt šeit: https://donate.stripe.com/3cseXT7E8guidmoaF2

Jaunāko žurnāla Ir Nauda numuru lasiet šeit: https://ir.lv/zurnaals/in64/

Paldies Konrada Adenauera fonda pārstāvniecībai Rīgā par atbalstu raidieraksta tapšanai.

 

Pagaidām nav neviena komentāra

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu