Levits: Neticiet tiem, kuri saka, ka jūsu balsij nav nozīmes • IR.lv

Levits: Neticiet tiem, kuri saka, ka jūsu balsij nav nozīmes 12

Valsts prezidents Egils Levits. Foto - Ilmārs Znotiņš, Valsts prezidenta kanceleja

Valsts prezidenta Egila Levita paziņojums par līdzdalību vēlēšanās

Godātie Latvijas pilsoņi! Vēlētāji!

Nākamajos četros gados Latvijai ir nepieciešama tāda Saeima un valdība, kas spēj droši vadīt mūsu valsti cauri vētrainiem ūdeņiem.

Krievijas ievainotais, bet ne sakautais imperiālisms joprojām apdraudēs Latviju un Eiropu. Turpināsies Krievijas energošantāža, cenas kāps, cietīs dzīves līmenis. Mēs visi to skaudri izjutīsim. Covid-19 globālā pandēmija ir pieklususi, bet ne beigusies.

Šīs krīzes nevarēja paredzēt, pirms četriem gadiem balsojot par 13. Saeimu. Šodien mēs nevaram paredzēt, kad šīs krīzes beigsies un kādi pārbaudījumi mūs gaida nākotnē. Tie būs jārisina jaunajai – 14. Saeimai.

Tādēļ Latvijai ir nepieciešama tāda nākamā Saeima un valdība, kurai ir pieredze un tālredzība, jauda un pragmatisms.

Pirmkārt, mums ir nepieciešama tāda Saeima un valdība, kuras prioritāte ir Latvijas drošība, tātad mūsu bruņoto spēku attīstība, valsts aizsardzības dienesta izveide un cieša sadarbība NATO ietvaros.

Tāpēc es neticu, ka partijas vai to pārstāvji, kuri pašā Krievijas kara sākumā pret Ukrainu vēl nespēja pateikt, kurš ir agresors un kurš ir upuris, spēs garantēt Latvijas drošību.

Otrkārt, Latvijai ir nepieciešama tāda Saeima un valdība, kas spēj jaudīgi attīstīt ekonomiku. Saeima un valdība, kas spēj nostiprināt Latvijas energodrošību un mērķēti palīdzēt mūsu cilvēkiem pārdzīvot grūto krīzes laiku. Saeima un valdība, kurai patiesa prioritāte ir izglītība un zinātne. Šiem uzdevumiem ir jābūt ietvertiem skaidrā, soli pa solim īstenojamā programmā. Ir nepieciešami politiķi, kuri spēs to īstenot.

Tāpēc es neticu partijām un politiķiem, kuri sola tūlīt un tagad aizburt sarežģīto realitāti. Neticu tiem, kuri sarežģītām problēmām piedāvā vienkāršotus un līdz ar to nederīgus risinājumus, kuri sola tūlīt un tagad samazināt visus izdevumus un palielināt visus ienākumus. Grūtos laikos vismazāk palīdz tukši solījumi.

Treškārt, Latvijai ir nepieciešama tāda Saeima un valdība, kurai dārga ir mūsu valsts nacionālā, latviskā identitāte. Saeima un valdība, kas neatgriezeniski nostiprina valsts valodu publiskajā vidē un skolā, kas izmēž no publiskās vides vēl palikušos okupācijas nospiedumus.

Tāpēc es neticu partijām un politiķiem, kuri gadu desmitiem nespēja atzīt un nosodīt Latvijas okupāciju, kuriem bija vai joprojām ir grūtības pieņemt to, ka latviešu valoda ir mūsu vienīgā valsts valoda. Partijām un politiķiem, kuri joprojām Krieviju saredz kā tirdzniecības partneri vai sapņo par uzturēšanās atļaujām Krievijas pilsoņiem.

Godātie Latvijas pilsoņi!

Neticiet tiem, kuri saka, ka jūsu balsij nav nozīmes. Reizēm pārdesmit balsis izšķir, kuras partijas veidos valdības koalīciju un kuras paliks opozīcijā. Reizēm pārdesmit balsis izšķir, kuras partijas pārstāvis kļūs par Ministru prezidentu.

Negaidiet, lai citi pieņem lēmumu jūsu vietā! Neļaujiet citiem lemt par jums!

Jūsu balss var izrādīties izšķiroša.

Demokrātijā atbildība par valsti gulstas uz pilsoņu pleciem. 1. oktobrī mums tas jāapliecina balsojot!

Komentāri (12)

QAnon 29.09.2022. 23.07

Nupat iznākusi filma My Son Hunter, protams, tur nebija nekā sensacionāla, ko nezināju divus gadus iepriekš, tomēr uzskatīju, ka man tā bija jānoskatās. Tur bija par Baidena dēla uzdzīvi, narkotikām, padirsto laptop, kur bija visai niecīgas ziņas par viņa koruptīvām saitēm ar Ķīnas kompartijas darboņiem, krieviem, čekas firmu Burisma, utt. kas bija aprakstīts New York Post, kā rīcībā bija nonācis Hantera dzērumā vai narkotiku iespaidā padirstais rīks. Filmas budžets pavisam niecīgs, jo to jau nefinansēja tādi galējie izdzimteņi, kā Soross, Cukerbergs, Jeff Bezos, bet priekš mūsu, ne īpaši intelektuāli attīstītiem latvietīšiem, kuri labprāt ēd JV un tās kroplās atvases, A/Par, stāliņģī iemesto sapelējušo sienu, iesākumam pietiks ar mazumiņu.
National Files tiklā nonāca simtiem Ashley Biden dienasgrāmatas lappušu, dažās no tām bija aprakstīts, kā viņa bērnībā piedzīvoja seksuālu uzmākšanos, kad gāja “jocīgā” dušā, kopā ar savu tēti. Dienasgrāmatas autentiskumu apliecina FIB uzbrukums Project Veritas, nolūkā atrast šīs lapas un izņemt. Slēgtā intervijā Ashley vēlāk pati, kad ārstējās no smagām narkotikām, apliecināja, ka rakstījusi šo dienasgrāmatu. 120 dienasgrāmatas lapu, kur viņa atklāti rakstīja, kā bija pakļauta seksuālai uzmākšanās no sava tēva puses. nonāca tīklā.
Pagaidām nav ziņu par Josifa seksuālām attiecībām ar dēlu Hanteru, bet tā kā tas arī ir psihiski slims narkomāns, pilnīgi viss iespējams.
Ko teikt, labprāt ieskatītos katra lopa, kurš gatavs balsot par izdzimteni, kurš savukārt balsojis par korumpantu, Putina atsūkātāju un pedofīlu, Baidenu, vai to līdzdalībniekiem, pederastijas – pedofīlijas apoloģētiem, pretīgos purnos.

0
-1
Atbildēt

0

Atis Priedītis 29.09.2022. 14.30

Jūs acīmredzot neko neziniet par Latvijas mūzikas dzīvi. 70.tajos gados Latvijā bija dziesmas, kuras bija populārākas par Paula dziesmām tikai visas tika aizliegtas, jo to komponisti atteicās kļūt par “stukačiem”. Par to liecina šo komponistu atmiņas, kuras tikai pašlaik ir iespējams publiskot. Pievienoju Ivara Žinduļa interviju.
https://youtu.be/kMQgyXqmFik

0
-1
Atbildēt

1

  kolpants > Atis Priedītis 29.09.2022. 18.15

  кто их вам мешает сейчас популяризировать? Только не рассказывайте, пожалуйста, что владельцы клубов и концертных площадок не разрешают проведение концертов, узнав, кто там будет выступать, типа опасаясь, что их бывшие коммунисты накажут

  0
  -1
  Atbildēt

  1

  Atis Priedītis > kolpants 29.09.2022. 18.31

  Aizliegtās dziesmas bija ļoti populāras 70.tajos gados. Šobrīd jau ir pavisam cits laikmets. Arī “Katjušu” diskotēkās manuprāt, sen vairs nespēlē.

  0
  -1
  Atbildēt

  1

  kolpants > Atis Priedītis 30.09.2022. 10.33

  Так вы определитесь, их песни не играют, потому что запрещены, или потому что Šobrīd jau ir pavisam cits laikmets.

  Если Šobrīd jau ir pavisam cits laikmets. , так при чем тут тогда запуганность и нежелание их воспроизводить?
  Значит, они просто неуловимые Джо. А насколько они были популярны на самом деле в прошлом, никто доказать не может

  0
  0
  Atbildēt

  0

not mii 29.09.2022. 12.33

evitam taisnība, jo nozīmes nav pat vēlētājiem – tie ir utilizējamie bioatkritumi – utilizācija, protams, nav par brīvu, bet var arī līzingā. Kādam jau tas būs veiksmes stāsts. Re ku šeku – Neli iemācīsies, ka to pateizi parādīt pārpalicējiem.

0
-1
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu