Podkāsts nr.134: Kaismīgi par Madridi, ar dalītām jūtām par Borisu Džonsonu un bažīgi par upēm un ezeriem 1

podkāsts šķiltava
Pauls Raudseps

Kāds Latvijai būs konkrētais labums no Baltijas jūras kļūšanas par «NATO iekšējiem ūdeņiem»?

Pagājušajā nedēļā notika Madrides NATO samits. Lai gan par to nedaudz jau tika runāts iepriekšējā raidījumā, Šķiltava pie šīs tēmas atgriežas arī šonedēļ, jo no Latvijas ilgtermiņa drošības viedokļa tā varētu būt svarīgākā NATO līderu tikšanās kopš 2002. gada Prāgā, kad alianse nolēma uzņemt mūs kopā ar pārējām Baltijas valstīm. Taču pat saulainās vasaras dienās pa debesīm mēdz peldēt arī mākoņi, un politiskais apvārsnis šobrīd ir apmācies divās svarīgākajās NATO dalībvalstīs — ASV un Lielbritānijā.

Savukārt tepat Latvijā lielais karstums pārgājis, taču vēlme veldzēties pie ūdeņiem noteikti nav mazinājusies. Diemžēl mūsu upes, ezeri un jūras ne vienmēr ir tik dzidras, cik tās gribētos redzēt.

Par šiem un citiem jautājumiem spriež Agnese Meiere, Aivars Ozoliņš un Pauls Raudseps.

Podkāstā Šķiltava Ir žurnālisti katru piektdienu izskaidro, apspriež un reizēm arī iesmej par nedēļas politiskajiem un sabiedriskajiem notikumiem. Atklāj gan notikumu, gan pašu darba aizkulises, kurām neatrodas vieta tradicionālajā drukātā žurnāla rāmjos. Podkāsts ir pieejams Ir.lv, Spotify, Apple un Google Podcasts.

Labākais veids, kā atbalstīt šo podkāstu — abonēt Ir.

Paldies a/s “Latvijas Finieris” par atbalstu raidieraksta tapšanai.

 

Komentāri (1)

ingrida 11.07.2022. 10.24

Ozoliņa kasīšanās ir neizturama.

0
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar:

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu